Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél csak a kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél csak a kinézet számít?

Figyelt kérdés

Sokaknak állandóan van barátjuk/barátnőjük. Nekem meg még sosem volt. Másnak meg folyamatosan van valakije ha vége az egyiknek utána jön a következő.

Mit csinálnak ilyen jól ők?


Elvileg a férfiak vannak többen 3-4%-kal, tehát akkor ha belegondolunk nem is lehet minden fiú kapcsolatban. Mivel én nem vagyok annyira megnyerő a lányoknál, sem rámenős, így én tuti nem fogok barátnőhöz "jutni".


2020. márc. 5. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem csak a külső. A pénz is sokat nyom a latba!
2020. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Már megint egy incel akinek fogalma sincs, mire van szüksége egy nőnek.
2020. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Beszélni is kell a nőkkel, anélkül nehéz bármit is elérni. :D
2020. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Kövezzetek meg. De. A legelején, az ismerkedés elején, az első benyomások miatt a külső a meghatározó. Pontosabban az egeszed. Külső+kisugárzás. Ha a másik számára az nem vonzó (mindenkinek más az), akkor szerintem tok mindegy..
2020. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem is annyira a kinézet, inkább az hogy szimpatikus ember legyél mások számára. Persze itt képbe jön azért a kinézet is. Ha nem vagy szimpi a úgy álltalában a nőknek, akkor nem fogsz tudni velük beszélgetni sem, hiába írják neked azt hogy a nőkkel beszélgetni is kell ám. Ez így is van, csak ha nem jàtszadozik el a gondolattal, hogy mi lenne ha... akkor tolakodásnak és zaklatásnak veszi a közeledésedet. Persze ha nem vagy az a jópasi típus, az nem azt jelenti hogy nem lesznek olyan nők, akiknek tetszel, hanem azt, hogy kevesebb, a töredéke. A plussz az, hogy azért mert egy férfi nem jóképű és sportos, még neki is a jó csajok tetszenek:) ebben az esetben nagyon nehéz lesz az élet.
2020. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen! Változtass stílust és edzzél. Én is ezt teszem, jól lefogytam, most izmot építek, már most elégedettebb vagyok magammal sokkal, megnéznek a csajok, hát mi lesz itt még nyáron...

Azelőtt le se szartak.

2020. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!