Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden nőnek a kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nőnek a kinézet számít, meg a pénz?

Figyelt kérdés

Nem értem, mert a nők mindig arról panaszkodnak hogy minden férfi kihasználja, mert csak a szexre kellenek.

De közben minden nőnek az izmos nagyon jó képű férfiak kellenek akiknek szinte biztos hogy csak a nők teste kell.

Az átlagos meg az átlag alatti férfiak meg le vannak sz.rva. Pedig ők lehet hogy hűségesebbek lennének.


Nők, akkor most mit akartok???

Légyszi valaki leírja nekem?


Köszi!:)


2018. júl. 23. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Mert neked biztosan egy dagadt, elhanyagolt külsejű nő kell, akinek 2 dl kólára sem telik.

De ne aggódj, mindjárt jön a többi incel, akikkel egymás vállát veregetve tudjátok szidni a csajokat. :D

2018. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Csak könnyű ezzel takarózni, ha nem megy a csajozás.


Amit én akartam, megtaláltam. Tisztességes ember, érzékeny és kedves, de nem egy lekvár, okos és szeret is tanulni, fejlődni, bátor, akármit is hozott az élet, kiáll mellettem, és soha nem nyávogna úgy, mint itt a "férfiak" 90%-a.

2018. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Ne általánosíts már könyörgöm. És ezt mondom férfiként.

Hol élsz te? Jársz te emberek között normálisan?

Szerinted a világon minden pasi izmos, helyes, pénzes?

Baromira nem.

Nem minden pasi jár és gyúrja ki magát, nem is mind szereti a sportolást sem. Akkor még több pasi ölné meg magát, ha úgy lenne ahogy állítod.

Azért nem kellesz a nőknek, mert így gondolkozol róluk.

IGEN, egy felnőtt kapcsolatban már nézik a pénzt, DE! nem azért amiért te gondolod.

A nőknek kell az anyagai biztonság. Kell az, hogy ha komolyan terveznek veled, akár gyerek, akkor majd fent tudod tartani a családodat. Persze, hogy egy munkanélküli, munka kerülő pasi nem fog kelleni senkinek, vagy ha van munkád, de sóher vagy költeni a barátnődre. (És ezt se úgy értem, hogy minden baromságot megveszel).

2018. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Helyesbítek, nem minden nőnek, hanem majdnem minden nőnek.


#1!

Nem vagyok dagadt, és kólára is telik!

2018. júl. 23. 16:43
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

A férfiaknak is a pénz számít.

A pénzzel általában a kinézet is javul.


Tudod pénzért mindent lehet kapni. Itt csak tabuemberek vannak, akiknek nem tetszik az igazáság és hazugok.

2018. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem minden nőnek, akikkel TE ismerkedsz. A többi meg normális.
2018. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem!

Külön - külön is megteszi :)

2018. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Én pl nem tagadom le, soha nem dolgoztam még, nincs munkahelyem most sem.. egy kicsit pánik beteg is vagyok valahol, mert ha sok ember közé kell mennem, akkor rám jön a rosszullét.

De volt hogy beszélgettem itt gyk-n lányokkal, még képet is küldtem magamról, (nem vagyok sem izmos, sem semmi, de azt mondták, hogy tetszenék nekik).

Egy gond csak az volt, hogy nem dolgozom és nem dolgoztam soha.

Megmondták a legtöbb, hogy nem érdekli őket a pénzem, őket az zavarja, hogy mivel nem dolgoztam még soha, így nem éreznék azt, hogy fent tudom tartani magunkat.

Amúgy simán lett volna esélyem.

2018. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit magadról mondasz, reális. Egyetlen nőnek sem lenne komoly kapcsolatra hajlandósága egy olyan férfival, aki arra sem képes, hogy saját magát fenntartsa. Ez nem meglepő, te sem szívesen vennél el olyan nőt, aki életképtelen, nem?
2018. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Aki valóban ebben hisz, az mit keres még ezen az oldalon ahelyett, hogy minden ébren töltött percét edzéssel vagy a karrierje építésével töltené?
2018. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!