Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kinézet tényleg alig számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézet tényleg alig számít párkeresésnél?

Figyelt kérdés

Én sajnos nagyon nagy hátrányban vagyok, mert csöndes, visszahúzódó személyiségem van. Emiatt nem járok társaságban, meg nem is tudok csak úgy elkezdeni egy lánnyal beszélgetni az utcán.

Viszont a kinézettem nincs gond, magas vagyok, viszonylag izmos. Mások szerint jóképű, bár ebben nem teljesen értek egyet.

Tehát szerintem a kinézetem alapján lehetne szép barátnőm, de mivel ilyen hülye személyiségem van, szerintem kicsi az esélye, hogy megismerek valaha egy lányt.

Pedig nem egyedül szeretnék lenni egész életemben...:/

22F


2018. szept. 12. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Talán az is közrejátszik, hogy amint az az írásodból kiderül, a magyar nyelvtan használatával jól láthatóan vannak gondjaid.
2018. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
izmos csöndes férfi?aha..........
2018. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
egyébként igen,nem csak a jóképűeknek van nője,vannak olyan dolgok amit utálnak,lenéznek a nők,határozatlanság,önbizalomhiány,színészkedés hiánya,alacsonyság
2018. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Színészkedés hiánya? Te nagyon el vagy tévedve, 38%-os.
2018. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Alig? Nagyon is számít.
2018. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
A kinézet nagyon is sokat számít, kb. az elsők között van (ha másért nem, azért, mert ez az első, amit az illetőből látsz). Aki mást állít, az vagy hihetetlenül naiv, vagy hazudik mint a vízfolyás.
2018. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
persze hogy számít a külső is
2018. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a kinézetbe nem csak a fizikai attribútumok tartoznak bele, hanem hogy az illető azokat hogyan használja. Azaz: mimika, testbeszéd, hangszín, soroljam tovább? Ezeknek még a puszta megjelenésnél is nagyobb a jelentősége, mert összességében hihetetlenül sokat elárulnak az illető intelligenciájáról és érzelmi fejlettségéről egyaránt.
2018. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Miért nem tanulsz csajozni könyvekből?


Azt is ugyanúgy lehet tanulni, mint a matekot vagy a történelmet.


Angol nyelven már rengeteg hasznos, segítő írás van.

2018. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%-ban a kinézet számít ,főleg fiatalon. Mivel ha nem nézel ki jól, hiába vagy rendes, meg van ezernyi jó tulajdonságod,esélyt se kapsz ezt megmutatni ,mert az első szónál le vagy pattintva.
2018. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!