Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány a lányoknál ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a lányoknál ha én ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan lányt keresek akivel tényleg szerethetjük egymást, és nem csak ilyen látszat kapcsolat.

Zárkózott, nem vagyok közvetlen sajnos. Ha lenne lány akivel ismerkednék akkor idő kéne mire meg tudnék neki nyílni. Szerintem belsőre rendes vagyok, megbízható, őszinte, jólelkű, gondoskodó. De mivel zárkózott vagyok emiatt nem tudják a lányok hogy milyen vagyok. Persze vannak rossz tulajdonságaim is, de szerintem egy párkapcsolatban biztos hogy jó lennék.

A mai lányoknál ezek jó tulajdonságok?

Sosem volt még barátnőm.


2020. márc. 6. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem jó, mai világban senki se fog veled 5x randizni hogy megismerjen, mert ennyi idő alatt megy tovább a következő jelölthöz.
2020. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Gátlásos, zárkózott lányoknál előny, a vagányabbaknál hátrány.
2020. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az élet kb. minden területén hátrány, hogy valaki zárkózott. Belül mindenki jónak és szerethetőnek érzi magát, de sajnos az élet nagy része alakítás és kommunikáció, máskülönben nem lehet áthidalni a távolságot két ember között. Ha valakivel mondjuk évekig egy párban dolgoztok, lehet észreveszi a szép lelked, de a legtöbb esetben senkivel nem lesz ilyen hosszú időtök megismerni egymást, és néma gyereknek anyja sem.
2020. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A zárkózottság az élet minden területén hátrány, nem csak a párkeresésnél. Ennek a megoldásán kéne dolgoznod, rögtön könnyebb lenne barátnőt találni. Ha lesz is barátnőd: Zárkózott, megnyílni képtelen férfiként súlyos gondjaid lesznek a párkapcsolati kommunikációval. Az pedig egyenes út a kudarchoz.


Szóval a zárkózottságodat kellene valahogy feloldanod. Új hobbi, sport, akármi. De jelenleg a barátnővel nem sokra mennél mert vannak egyéb kezelendő gondjaid is.

2020. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Húha, 4-es voltam, a 3-as nem, de kb. ugyanazt írtuk. :D Na, szóval itt a recept, kérdező.
2020. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, hátrány. Bazi nagy hátrány.

Ezen túl kell lépned, mert az élet minden területén hátráltatni fog.

2020. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a visszafogottság óriási hátrány, hiába tudod kompenzálni valamennyire más jó tulajdonságokkal. És nem csak ismerkedésnél hátrány, hanem a mindennapi életben is.
2020. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag kizáró ok a zárkózottság, nehezen oldódás. A nőknél annyian állnak sorba, hogy nem fecsérel a "drága" idejéből többet pasira, hanem kéri a következő sorban állót.

A többi tulajdonság is "csak barát"-nak elegendő, és hogy kihasználjanak (nem szexuálisan).

2020. márc. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de ha még nem volt kapcsolatod, és az egész csak egy vágyálom még, nem tudhatod előre, hogy jó partner lennél-e. Ez egyébként is a két ember kompatibilitásán múlik, hogy hogyan érzitek magatokat együtt, nem pedig azon, hogy kedves, rendes ember vagy-e. Aki szeretni fog, az nem azért fog szeretni optimális esetben, mert jólelkű vagy, hanem mert olyan vagy amilyen, és jól érzitek magatokat együtt. Érdemes erre úgy gondolni, mint egy barátságra: ahogy a barátságban sem, egy párkapcsolatban sem szempontoknak kell megfelelni, hanem olyan embert találni, akivel megvan a kémia lelkileg is.

Nyilván, ha minden héten más lányt akarsz hazavinni, akkor hátrány a zárkózottság, de ha nem ez a helyzet, akkor találhatsz barátnőt. Szerintem próbálkozz a neten első körben.

2020. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!