Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves vagyok, és soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok, és soha nem volt még barátnőm, sőt randizni sem voltam soha. Mivel nálam még sohasem volt semmi, ezért ennyi idősen már elképzelhető, hogy nem is lesz?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
El
2020. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtatsz, így is fog maradni.
2020. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A családom részéről is kapom már a kritikákat, hogy azért nincs, mert nem is keresek... A valóság az, hogy visszatekintve az elmúlt majdnem 15 évre, inkább túlzottan erőltettem... Azt hittem, sima ügy felszedni egy csajt... Végül mindenki lekörözött...
2020. márc. 6. 22:26
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Ott már más is van. Nem vagy impotens?
2020. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A cseszegetéshez jobb ha hozzászoksz a rokonoktól. De mikor abbahagyják az még rosszabb lesz, mert akkor már mindenki lemondott arról, hogy nem vagy egy lúzer senki.


De nem feltétlen a te hibád ez, sok dolog van ami ellehetetleníthet.

2020. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
El, nagyon is. A szociális készségeid vannak fényévekkel lemaradva a kortársaidhoz képest. Mintha egy ovis akarna egyetemre menni. Ezt nem bántásból mondtam. Vagy mintha egy biciklizni alig tudó embert tennének be a motocross bajnokok közé versenyezni. Mindennek meg van a sorrendje és az ideje.
2020. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Esélyes, hogy pinavadász leszel. Következő életedben egy másik bolygón.
2020. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha így állsz hozzá.. könnyen meglehet.
2020. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#6


Azért nem feltétlenül. Persze lehet, hogy itt ez a helyzet, de nem biztos.

2020. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egyidős vagyok veled és nekem sem volt. Én prostit ajánlanék, hogy feloldja kicsit a frusztráltságodat.


Rengeteg kései tapasztalatlan férfi van, sőt egyre több. Elég durva...

2020. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!