Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tabu téma, miért lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu téma, miért lesznek rengetegen itt az oldalon (is) idegesek, ha szóba kerülnek a magányos szűz férfiak?

Figyelt kérdés
Mintha bűnözők lennének kb., egyszerűen az úgynevezett "többség" kifejezetten úgy kezeli ezeket a férfiakat, mintha valami bűnt követtek volna el kb. Mi az oka annak, hogy a társadalom többsége nem csak hogy nem akar ezzel a jelenséggel foglalkozni, hanem egyenesen idegesek lesznek ettől? Mi az idegességnek az oka, mi váltja ki az idegességet, amikor elvileg az itt dühös válaszolókat nem érinti ez a probléma?

2020. márc. 6. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem idegesít a téma, de mit kéne foglalkozzak velük? Mi közöm idegen férfiak szexuális életéhez?
2020. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül az incelezés zavaró, mert besorol egy morálisan vállalhatatlan csoporthoz, ráadásul csak azért, mert úgy rögtön ő nyer a vitában.
2020. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem tabu téma szerintem, csak sokan unják a napi rinyálásukat meg a 100 ugyanolyan kérdésüket.
2020. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért tabu téma, miért lesznek rengetegen itt az oldalon (is) idegesek, ha szóba kerülnek a kövér nők?
2020. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Ezt én se értem... De ez olyan efektus hogy a gazdagok le nézik a szegényeket
2020. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 acelsziv ***** válasza:
89%
3- nála pont. A kutyát nem érdekli, hogy te szűz vagy -e kérdező. De az, hogy rajtad kívül mindenki más hibás és te csupán egy szegény kis áldozat vagy, na ez irritáló.
2020. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

Mert valódi problémákkal senki nem akar foglalkozni. Nők is vannak ilyen helyzetben, férfiak is, a magány egy teljesen mindennapos dolog lett már a mai társadalomban.


Ez olyan mint amikor valaki gyilkosságot követ el, régen még a metál zenére fogták, aztán a filmekre, aztán a videojátékokra. Ezt meg arra fogják, hogy "biztos nem teszel érte", "biztos lúzer vagy", stb. Könnyebb találni egy bűnbakot, mint elfogadni hogy ezernyi oka lehet a dolognak, és arra megoldást találni vagy segítséget nyújtani.


De ugyanúgy felhozhatnám példának az oktatást. Egyértelműen vannak vele problémák, de senkit nem érdekel, senki sem tesz érte, ha fel is jön témaként a felek próbálják a lehető legrövidebbre fogni, és már megy is tovább az élet, bármilyen érdemi változás nélkül.


A dühről meg annyit, hogy sokan magukra vesznek mindent, bár nem értem miért. Ha valaki panaszkodik a nőkre, azt valószínűleg egy nő miatt teszi, vagy tegyük fel tíz miatt, akik átcseszték. Nem értem akkor a többinek miért kell magára vennie. Jó, értem, mert általánosít, de akkor is... Annak a személynek lehet hogy csak tíz rossz tapasztalata volt, de lehet számára az a tíz az egész világot jelenti, mert folyamatosan ezt élte meg. Szóval az emberek arra is képtelenek, hogy a másik cipőjébe helyezzék magukat, akár csak egy pillanatra is. Igen, sokan dühösek és megkeseredettek lesznek a sok csalódás által, de az, hogy erre sorra jönnek az alattomos beszólások nemhogy nem old meg semmit, de csak még jobban felerősíti azokat az érzéseket az illetőben. Ha valaki meg azért csinálja ezt mert már unja, attól hadd kérdezzem már meg: minek olvasod azokat a kérdéseket akkor?


Na mindegy, úgysem fog változni semmi, sem ezen a fórumon, sem kint a való életben. Sőt, ahogy elnézem, csak rosszabb lesz a helyzet, amíg egy szép napon végre ki nem halunk.

2020. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Az emberek szociális lények. Kell hogy szeressenek valakit magukon kívül. Többségünk heteroszexuális vagy társas szexuális életet él. Na mármost-kedves kis incelünk:

CSAK MAGADAT SZERETED!

Se nem dugsz,se nem hagyod magad megdugni.

Miért akarod magadat szeretettni velünk -amikor nem vagy olyan mint mi?

Anyukádat nyaggasd ,hogy



szeretgessen.

2020. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem a magányos férfiakkal van a baj, hanem a hisztivel, meg a mocskolódással. Ha megfigyeled az ilyen kérdéseket, akkor a 99%-uk rögtön támadó jellegű, már az alap kérdéséből is a gyűlölet és a mások hibáztatása árad. De ott az az 1%, ami normálisan van feltéve és tényleg úgy tűnik, hogy a kérdező segítségért jött. Az ilyen kérdésekre szokott is segítő válasz jönni. Ezután ezeknek a kérdéseknek a 99%-ában a segítségre a kérdező támadással, vagy kifogások keresésével reagál, ilyenkor a válaszadók is ugyanígy tesznek. De ugye ott az 1%-nak az 1%-a, amikor a kérdező normális kérdést tesz fel és a válaszokra is mormálisan reagál, látszik, hogy értékeli a segítséget. Na ezekkel az emberekkel nincs semmi bajunk, csak az összes többi kis hisztis, picsogó lúzerrel.


Magányos férfiban is van viszonylag mormális, pl itt is megjelent III.Edricus Anxious. Bevallja, hogy magányos, de én tőle igazán mocskolódó kommentet nem láttam, nem puffogtat redpilles blődségeket és normális hangnemben fogalmazza meg a válaszait. Ha minden magányos pasi így beszélne a problémáiról, akkor talán még az is előfordulna, hogy meghallgatnák őket és nem gyúlölné az összes ember a fajtájukat.

2020. márc. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
#3 a napi "hol találok normális pasit" rinyálás mellé nem fér el?
2020. márc. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!