Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tabu az a srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tabu az a srác, akinek se barátai, se szociális élete?

Figyelt kérdés
Amúgy minden oké vele.

2017. okt. 4. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Én eleve elég szociális ember vagyok, és szimpatikusabb egy hasonló srác.

16/L

2017. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak ennyi hibája van akkor miért lenne tabu? Amúgy engem legkevésbé érdekel valaki szociális élete és hogy vannak-e barátai, hogy jól kijövünk-e sokkal fontosabb és ez nem azon fog múlni hogy vannak barátai vagy sem. 17l
2017. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Én se nagyon haverkodok, suli időbe néha megiszunk pár sört suli után oszt annyi. Nem is kell több, meg ha mindig bulizok mikor törődök a barátnővel?
2017. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Rám is ugyanez jellemző, szóval én csak örülni tudnék egy ilyen fiúnak.
2017. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Én is ilyen vagyok 19/f

Éppen múlthéten koppintottak le, de egy próbát megért :(

2017. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Spekuláns lányok célpontja az ilyen srác, nyilván keveset költ, nincs viszonyítási alapja, ember ismerete. Kiszolgáltatott, azt csinál vele amit akar a lány. Nehezebben talál tanúkat, akkor hagyja ott amikor akarja. Ragaszkodóbb a srác, mivel kevés a kapcsolata és a lány az egyedüli.
2017. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezzel most kegyetlennek állítottad be a női nemet... Szerencse hogy fiú vagyok :P
2017. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen vagyok szóval csak örülni tudnél egy ilyen lánynak

18/F

2017. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem úgy fogalmaznék hogy tabu ,hanem hogy nem jönnénk ki túl jól/nem valószínű hogy működne köztünk bármi is.

Egyszerűen azért mert nekem sok barátom van ,nagyon fontosak nekem a barátaim és szeretek sok időt velük tölteni. Volt már olyan hogy elvesztettem legjobb baránőt azért mert mindig csak az aktuális pasijával törődött és én nem szeretném egy kapcdolat miatt elhanyagolni a baráti kapcsolatokat.

Meg amúgy sem vagyok annak a híve hogy folyton egymás nyakán lógjunk. Fontos a minőségi együtt töltött idő ,de ha valakinek nincsenek barátai de szeretne társaságot akkor félnék hogy folyton velem akarna lenni ,ami problémákat okozna ,a kapcsolat rovására menne.

Nem tabu ,csak én személyszerint nem tudnék egy ilyen helyzetet kezelni és amúgy sem jövök nagyon ki az ilyen antiszociális emberekkel.

2017. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!