Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt rajtam kívül 20 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt rajtam kívül 20 éven felüli szűz lány?

Figyelt kérdés

Mi az oka, hogy még szűz vagy?

Volt már kapcsolatod?

Szégyelled a szüzességed?



2020. márc. 4. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Gyorsan vesszd el, mert most lehet egy ideig nem tudsz majd randizni 😃
2020. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
En 23 multam, mikor elvesztettem a szuzessegem. Azert akkor, mert akkor lett eloszor parkapcsolatom is, es nekem a szexualitas mindig is csak kapcsolatba fert bele, szerelembol, neszimpla vagybol. Nem szegyeltem, hogy szuz vagyok, inkabb azt, hogy sosem volt meg kapcsolatom. Szuzkent abban is kiegyeztem volna, ha csak eskuvo utan lesz szex. Persze mikor szerelmes lettem, ez megvaltozott. Kb. 3 honap után voltunk eloszor egyutt.
2020. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 23 éves voltam az elsőnél. Nem szégyelltem. Miért szégyelltem volna? Addig nem találkoztam olyan pasival, akivel meglett volna a kémia. Amikor megtaláltam, talán 2 hét után volt az első alkalom.
2020. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22 voltam, mikor elvesztettem. Nem szégyelltem, miért kellett volna? Vártam a megfelelő társra. Első kapcsolatom volt, ami tart még ma is. Már házasok vagyunk.
2020. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem a lányok cikiztek emiatt. 21 voltam.

N

2020. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De én nem szégyelltem, csak a csajokra voltam dühös, mert csesztettek emiatt.
2020. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Ezt a kérdést nem lány írta.

22 éves koromig szűz voltam. Addig nem volt komoly kapcsolatom, csak ilyen gimis komolytalankodás, utólag semmiképpen nem nevezném kapcsolatnak. Nem szégyelltem, csak néha elgondolkodtam rajta, tudtam hogy az én hibám, féltem is. Aztán váratlanul találkoztam az igazival, és azon kaptam magam, hogy egy hónap múlva már nem vagyok szűz.

2020. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy jó kis karanténrandi? ;)
2020. márc. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen lány nem létezik.
2020. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!