Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy egy konzervatív értékrenddel közzel lehetetlen ma párt találni, családot alapítani?

Figyelt kérdés

Konzervatív értékrend alatt ne azt értse valaki, hogy Sokol rádión hallgatjuk a Bartókot, hanem hogy fontosak még a hagyományos értékek, nem ülünk fel teljesen a fogyasztói társdalom szokásainak, együtt teszünk egy közös jövőért, pl félretesz a pár, és nem feléli azt amit keresett, dolgoznak a közös jövőn (pl együtt újítják fel a közös lakást), szeretnének gyereket, és végülis egy idealisztikusabb családkép lebeg a pár mindkét tagjának a szeme előtt.


Jelenleg azt érzem ezzel szemben, hogy mindenki csak arra törekszik, "valaki"-nek mutassa magát, megkapja a havi fizetését (feltéve ha hajlandó dolgozni), és rohan eszetlenül a ruhaboltba meg a Starbucksba, mintha nem lenne holnap. Párkapcsolatban is mindenki arra törekszik, minél "magasabban" szálljon be, minél "magasabb" párba, azaz pl "engem kezeljen hercegnőként a párom, a másiktól ezt biztosan nem kaptam volna meg, én különlegesnek szeretném magamat érezni, nekem ez jár".


2020. márc. 8. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom. Messzire elkerülnélek énis.
2020. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ezek tök normális dolgok, én inkább racionalitásnak mondanám

Remélem nincs igazad, mert akkor nekem is nehéz lesz párt találni :)

2020. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerintem jó dolgok, és nem tudom hol élsz, de nagyon sokan keresik ezt az életben. A konzervatív kifejezésnek viszont sajnos olyan orbanos beutese van, és azt azert ne hangsúlyozd.
2020. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek többsége ilyen.
2020. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Én ezért maradtam egyedül.

21/F

2020. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ASOT ***** válasza:
82%

Igen normális esetben ez lenne:

- megismerkedtek

- összeköltöztök

- 1-2 év után eldöntitek lakás legyen vagy családi ház, kölcsönt vesztek e fel vagy nem. Szóval létrehoztok egy helyet ahol élhettek.

- megvan az anyagi biztonság, dolgoztok mindketten.

- jöhet a gyerek téma.


Azt meg amit sok nő hangoztat, hogy 25-27-28 éves koromig 1-2-3 gyereket szeretnék.

De ahhoz kéne egy normális társ, és egy normális otthoni légkör és egy viszonylag anyagi biztonság is....


Persze itt sokan elrontják, mert bumm bele dúl a szerelem már fél éve 1 éve legyen gyerek....

2020. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Baccki Asot te itt? 🙂
2020. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

mindenki

ja

Te különleges hópihe. Egy ismerősöm sem jár Starbucks-ba.

2020. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy együtt építgettek jövőt, az normális, szerintem minden épeszű ember gondol a megtakarításra, stb. Viszont a másik végletbe sem szabad esni, amikor a fogukhoz verik a garast, megy 30 évig a pirítós reggelire, és megvan a nagy ház igen, de élvezni öreg korára nem tudja. Főleg, ha idő előtt meghal. Valamit jegyezzetek meg: Senki nem megy batyuval a domboldalba, az "értékeitek" nagy részét az örököseitek azzal a lendülettel dobják a szemétbe, amivel megkapták. Te hány kávéskészletet tartottál meg a nagyszülőktől? Na látod. Nem a harácsolás a cél az életnek, hanem tisztességesen élni, amíg tart. Én inkább vagyok "nincstelen" egy életen át, de akkor eszem meg a pizzát, amikor csak akarom. Viszont egy darab áruhitel vagy bármilyen adósság nincs és soha nem is volt a nevemen. Nem tudni, lesz e holnap, élni is merj legalább egy picit.
2020. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Most ami neked hagyomanyos az masnak nyarspolgari2. Gyujtogetni kuporgatni kozben meg minden örömtol megfosztani magunknak. Te ezt akarod es es azt város el h mas ehez jopofat vagjon. Ez egy robot elet. Biztos megvan az eredmenye haz kiszamithato elet.Miert nem.szerzel inkabb több penzt es akkor mehetsz a Strabuckba?

Puritan elet meg a hedonista elet kozt van azert atmenet.

Akklr megis mit tudsz nyujtani a partnerednek2? Ultok a 4 fal közt es nezitek egymast? Sok boldogsagot kivanok hozzá!

2020. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!