Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mit akarhat tőlem a pasi?

Figyelt kérdés

Munkatársakként ismertük meg egymást, ezidő alatt cseteltünk, találkozgattunk, munkahelyen titokban volt tapi, csók, de szexig nem jutott el a dolog, mert házi nyúlra nem akar lőni. Többször volt olyan, hogy na akkor mégis jön, de az utolsó pillanatban mindig visszatáncolt. Aztán felmondott (nem ez miatt), akkor azt hittem végre szabad a pálya, de mégsem lett semmi, és emiatt meg is haragudtam rá. Névnapjára írtam neki egy sms-t, de nem reagált semmit. Eltelt azóta 4 hónap és újra írtam neki, mert én is felmondtam a cégnél és ha érdekli, telefonon szivesen elmesélem mi volt. Fel is hívott és 2 órán át beszélgettünk, ebben volt munka is, affelől is érdeklődött, hogy merre lakok jelenleg, meg hogy van-e valakim, meg vissza-vissza utalt arra, amikor flörtöltünk anno kollégákként, meg elmondta, hogy ő merre szokott sétálni esténként, stb.

Ez most mit jelent? Nyitott lenne rám? Nem feltétlen párkapcsolatot akarok. Mert írtam neki, hogy találkozhatnánk valamikor, de nem válaszolt semmit.


2020. márc. 9. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnét tudnám mit akar? Én egy szilvásgombócra nyitott vagyok.
2020. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából semmit sem akar. Ha akart volna valamit is, akkor már lépett volna, nem pedig eltűnt volna. Csak ego fényezés hogy futsz utána.
2020. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!