Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szűrhetném le netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szűrhetném le netes társkereséskor, hogy mit akarhat ez a pasi tőlem?

Figyelt kérdés
Beszélek interneten egy pasival. Még személyesen nem találkoztunk. De nem tudom mit gondoljak róla, hogy mit akarhat tőlem. Volt már úgy hogy összevesztem vele, mégis írt utána is. Sokszor meg dicsér, hogy milyen szép vagyok. De van úgy hogy azt is megkapom tőle, hogy nem vagyok elég kedves hozzá pl. nem küldök magamról csak úgy képeket. Volt már úgy hogy megjegyezte, hogy reméli hogy nem beszélek más pasikkal. Meg úgy szólít pl. barátnőm. Meg volt már úgy hogy egy nap netes beszélgetés után akart találkozni, én meg ilyen hamar nem, akkor is megjegyezte hogy mi olyan sok dolgom lehet, hogy nem akarok vele találkozni. Még egyszer azt is mondta hogy küldjem át képen azt hogy jelenleg mit csinálok.
2017. ápr. 23. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nem egy béna netlovag akkor egy béna kujon. Hogy hogyan szűrd le? Hát így. Nyomorékságokat irkál? Na ennyi megvan oldva.

Amúgy meg miért nem skypeolsz vele egy kicsit ha annyira érdekel, ott jobb következtetéseket is levonhatsz.

2017. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem 1-2 keresztszemes mintát szeretne kölcsön kérni.



Na, vajon mit akarhat?! Leírom akkor neked, hogy te is megértsd: a pasik dugni akarnak. A nők meg vagy hagyják magukat megdugni, vagy nem. Ha jó a pasi, többször is hagyják magukat. Ha jó a nő, a pasi többször is rámászik, mielőtt lecseréli. Mi ebben a bonyolult?

2017. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
2-es válaszoló primitív, mint egy faék.
2017. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
3-as: Nem én vagyok a primitív, hanem te. A társkeresőn 99,999%-ban ilyen férfiak vannak, ha tetszik, ha nem. Normális párkapcsolatot nem ott kell keresni. De ha szerinted igen, akkor hajrá, próbáld ki, utána nyilatkozz.
2017. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, te vagy az. Egy kiábrándult idióta vagy.
2017. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 én normális párkapcsolatot szedtem onnan össze. immáron 2 éve együtt vagyunk a barátommal. És nem csak dugni akart.. az azért erős túlzás, hogy a 99%a a szexre megy, ez nem igaz!


"Hogyan szűrhetném le"


beszélgess vele.. majd találkozz. Találkozón kb minden kiderül 10 perc alatt részedről is meg részéről is.

2017. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
6-os!Akkor beleestél abba az 1%-ba,mert bizony a férfiak 99%-a csak d.ugni akar a társkeresőkön!
2017. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!