Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem meri megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri megmondani a pasi, hogy nem volt jó a randi, vagy nem akar találkozni többet?

Figyelt kérdés

Mostanában találkozgattam pár emberrel a,jól elbeszélgettünk, elvoltunk, és a végén úgy váltunk el, hogy még találkozni fogunk.és, hogy nagyon jól érezte magát. Azt mondta majd ír... De nem ír és így abbamarad e

az egész. Persze ami nem megy nem is kell eröltetni senkire. És mielőtt azt kérdeznétek miért nem írok azért mert akinek íŕtam és én kerestem utána még vissza se írt. Ezért már én is félek írni.



2020. márc. 9. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert minek mondja meg? A vége ugyanaz. Egyszerűbb.
2020. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert az emberek egy része gyáva és nem őszinte
2020. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ir.


Érted.

Majd ír. Csak gyozd kivárni.

Ez nőktől ered és a célja, nem kell megmagyarázni semmit. Most álljon eléd: rusnya vagy. Vagy unalmas vagy. Vagy undorító a bibircsok az orrodon. Vagy büdös vagy.


Ez őszinte de bántó. Hazudni minek, őszinte válasz: majd írok


Ennyi. És nem kérdezel vissza miért , nem kell ezt tovább ragozni

2020. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legkínosabb randim egy cukrászdában volt, fél perc alatt kiderült, hogy a csaj értelmi fogyatékos (nem túlzok, orvosi eset). Amikor elkezdett cirkuszolni, hogy ő egy randira jött, meg az anyja meg is fésülte, és ő most randizni akar... kijöttem, mert rettentő kínos volt, hogy mindenki minket néz és rajtunk röhög.


A poén, hogy akinek elmeséltem, mondta, hogy barátságosabban is eljöhettem volna...

29/F

2020. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen idoszak. Meguntam es mikor elkerte a szamom en mondtam neki h adja meg ő had csorgessem meg. Elég furcsa kepet vagyott. Sok idő kellett mire felfogtam h mit jelent ez a majd hivlak.
2020. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ott helyben felajánl egy második randit akkor bizakodhatsz.
2020. márc. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elképesztő, nekem is az a tapasztalatom, hogy 98% a szociális és érzelmi analfabéta.

Akikre jó szívvel tudok visszagondolni, bizony saját maguktól jelentkeztek - pedig nem volt megbeszélve -, hogy figyelj, sajnálom, meggondoltam magamat a korábban történtekhez képest, mert már nem érzem azt, amit akkor.

És még ennél bővebben is kifejtették az érzéseiket anélkül, hogy rám egy rossz szót is mondtak volna.

2020. máj. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1: Minek? Hát azért, mert épp elég nagy érzelmi munka feldolgozni a veszteséget és a bánatot, egyáltalán nem szükséges a másik felet még azzal is megterhelni, hogy lehetséges okokat találgasson, saját magát hibáztassa, bűntudata legyen esetleg évekig, elveszítse a bizalmát a másik nemben és akár évtizedekig ennek feldolgozására szánja a megtakarított pénzét és szabadidejét, mire egy új kapcsolat felé lesz bizalma nyitni.

Mert ez nem emberséges viselkedés, és pusztítja a másik lelkét.

2020. máj. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd hogy írjon 2 lehetőséged van.


1. Higgadtan é magabiztosan belekötsz, pl: Szia, egyébként mikor azt mondtad az exedről nagyon elgondolkodtató volt, szerintem eléggé kicseszett veled nem? Nem fájt nagyon amit csinált? Kár hogy hagytad magad, hogy a padlóra küldjön. STb te tudod miket mesélt ami bosszanthatja. Erre írni fog, mert a BÜSZKESÉGE :D meg ugye NYERNI akar :D


2. Elmondod hogy nagyon jó volt vele, és szerencsét hozott neked, mert nyertél egy nagyobb pénzösszeget akkora mázlid volt, ráadásul hazafelé összefutottál a gimis szerelmeddel és most összejöttetek. Szegény olyan ideges lesz hogy nem tudott veled kbszni, hogy elkezd szánalmasan válaszolgatni hátha még a továbbiakban sikerül neki. Ilyen ez az állatfajta.

2020. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!