Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki randi után 1-2 napig nem ír semmit, akkor vegyem úgy, hogy nem akar látni? 20/l

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok olyan, hogy ezt kerekperec megmondom? Akkor is, ha ilyeneket irogatott randi előtt, hogy hiánya van és látni sem akartam ezek után.

Vagy mert nem jött be.


Nem zaklattam, egyszer ráköszöntem, nem írt, utána már én sem. De miért kell ennyire gyerekesnek lenni? Ki lehet röhögni, de mindig ezt csináltam.

Amúgy lehet észrevehettem volna, de nem, pont ő kérdezte, hogy hétfőn meddig dolgozom és ráérek-e.


2018. máj. 24. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Azert mert annyira se vagy a szemeben melto, hogy irjon, “kosz, megse”.

Ennyi. Fogadd el, fogd fel, hogy nem kellesz neki.

Mit kell ezt taglalni???!!! Ez van.

2018. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, felfogtam!


Én érzem marhának, hogy ráköszöntem, de most hülyének tűnik, de elvesztettem karkötőmet és hátha látta. És ez nem indok lett volna... 😂😂😂 Azóta sincs meg.


Egyébként mivel nekem ez furcsa, annyit se illik ilyenkor, hogy szia, lenne egy perced?.

2018. máj. 24. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Jezusom.

Hat...nem csidalom, hogy nem ir.


Tipikus no vagy....

2018. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te totál leégetted magad a viselkedéseddel. Lehet jobb is, hogy nem ír. Érdemes a hozzád hasonló lányokat elkerülni. Jól járt a srác, hogy nem fogott felnveled.

Gondolom nem ez az első, hogy kikosaraztak.

2018. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert elhagytam azt a szart és rámertem írni??????
2018. máj. 24. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

"Vagy csak én vagyok olyan, hogy ezt kerekperec megmondom?"

Ez a kivétel, nem a szabály.

2018. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így korrekt, utána legalább 1100 %, hogy nem zaklat.
2018. máj. 24. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége nem csinál lelkiismereti kérdést a korrektségből. Egy nőismerősöm erre azt mondaná, őt senki sem kötelezheti, hogy írjon, ha neki nincs kedve.
2018. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit vagy úgy meglepődve ? Amelyik srác meg több 100 bunkó elutasítàson van túl, annak azt mondjátok nem fèrfias síránkozol. El kell fogadni a nemet...
2018. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6. Aha, aztán hányan feltették gyakorin ezt a kérdést már, minta kérdező. Mások sem így gondolják.


9. "annak azt mondjátok nem fèrfias síránkozol." - Kár, hogy ennek a mondatnak nincs értelme.

2018. máj. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!