Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor előny vagy hátrány a férfiaknál ha 30 felettiek?

Figyelt kérdés

25 évesen azt hallom mindig hogy majd 35 éves, 40 évesen leszel igazán sikeres a nőknek mert a nők az idősebb pasikat szeretik.

Itt meg azt hallom hogy egy ilyen korú férfi már öreg és ne akarjon fiatalabb nőt..


2020. márc. 10. 11:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se nem előny,se nem hátrány..mivel valakinek az értékét nem a kora határozza meg.
2020. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Jobb volt a 30-35, mint a 35-40, de az még mindig jobb, mint amilyen a 25 volt nekem.
2020. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem most 31 évesen lett lakásom, kocsim, pénzem, viszonylag sportos testalkatom (előtte lusta voltam edzeni :D) szóval én most biztos jobb "fogás" vagyok mint fiatalon. De aki ugyanezt 25 évesen eléri, ő is ugyanúgy jó vagy még jobb.
2020. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
35-40 évesen már nem a huszonévesek között leszel sikeres, de minden korban lehet ismerkedni.
2020. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Rockarc ***** válasza:
49%

A ferfiakhoz minden korban vonzodnak. A pasiknak meg tok mindegy mennyi idosek. Nem az eletkorod a problemad forrasa.


43F

2020. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

Azért mondják, mert életutat néznek. A saját példám:

12-16 évesen bulikázás, mellette hobbiból programozás.

16-24 évesen bulikázás, mellette programozás, egyetem, tanítás az egyetemen az eddig önszorgalomból megszerzett tudásom alapján.

25-30 évesen tudásom kamatoztatása, munkahelyek tömkelegeti, ranglétra mászás, feleség, szárnyak kibontása. Első lakás, megtakarítás, családtervezés, felelősségvállalás.

30-33 évesen, válás (mert a nőnek semmi nem jó, nők kiismerése, nők elengedése), új élet, új ház(ak), még nagyobb vállalkozás, statbil kiszámítható jövő, teljes anyagi biztonság, szabadidő, testi/lelki fejlődés, önmagadra fokuszálás, nők teljes elengedése (max testi kapcsolatok).

A többit még nem látom, mert lehet elüt a villamos.

Ezt életútnak nevezik. Amelyik férfi már tini korában foglalkozott valamivel, az felnőttkorra az beért, abból lesz ember és magabiztos férfi. Ezek a férfiak fogják nagyívben leszrni a nőket, mert addigra megismerik őket, tudják haszonlesők, élősködők, oda mennek ahol többet kapnak enni, folyamatosan csak próbálják tönkretenni a férfit, manipulálni, stb... mert a nők 99%-a tini korától kezdve 40ig kb csak bulikázott, meg a párkapcsolati szraival foglalkozott. Ebből nem lehet megélni, ebből nem lesz életút, az időt meg nem lehet visszatekerni. Lehet várni a belga hercegeket, aki annyira gyökér, hogy ilyenekkel szóba álljon, de nem fog jönni sajnos :/ Szóval kihullanak a húspiacról, várnák a megtermett férfit és bummm orbitális nagy pofon az eddigi jó élet helyett, mert nincs más értékük csak a testük. Jön majd a depi, a férfiak hibáztatása, az állam hibáztatása, minden és mindenki hibás, mert ők nem lettek disney királynők. (Tisztelet a kivételnek, mert van ilyen, de számukat egy kezemen megtudom számolni). Az meg a másik kérdés h tettek érte valamit? Nem.

2020. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

6#


Azért nem minden nő ilyen. Elég sokan vannak manapság a nők között is akik jó karriert vagy építenek vállalkozok lesznek.


Valahol pedig a férfiak hibája is, hogy csak a nők testét tekintik egyetlen értéküknek.

2020. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
* azaz jó karriert építenek vagy vállalkozók lesznek
2020. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

30 felettiekre máshogy néznek a nők bizonyos szempontból, ahogy talán írták is...


- Valószínű van fix állásuk, jó keresetük

- van saját ház vagy lakás

- autó


úgy gondolják sokan, hogy a 30-asok már komoly kapcsolatot keresnek.


Én speciel semmilyen különbséget nem vettem észre, se 25 évesen se 34 évesen jelenleg.

hiába lett azóta jobb a keresetem, autó, és egy fél ház jelenleg.


Nyilván más ha valaki 35 évesen 45-nek néz ki, elhízott, eléggé előnytelen feje/arca van....

2020. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
6-os, és te mégis mit értél el? Süt a kommentedből a keserűség és a boldogtalanság. Lehet, hogy van pénzed, de egy megkeseredett ember vagy. Aki szerint a nők 99 %-a nem csinál semmit, annak nagyon szánalmas élete lehet.
2020. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!