Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor előny vagy hátrány a férfiaknál ha 30 felettiek?

Figyelt kérdés

25 évesen azt hallom mindig hogy majd 35 éves, 40 évesen leszel igazán sikeres a nőknek mert a nők az idősebb pasikat szeretik.

Itt meg azt hallom hogy egy ilyen korú férfi már öreg és ne akarjon fiatalabb nőt..


2020. márc. 10. 11:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az öregedés hátrány minden embernél.
2020. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"6-os, és te mégis mit értél el? Süt a kommentedből a keserűség és a boldogtalanság"

Én legalább letettem valamit az asztalra, emellett eltartottam egy jó darabig egy éhenkórász gyökeret mint te, aki csak újjal tud mutogatni. Te mit tettél le az asztalra? Mid van? Kid van? Mióta sportolsz? Kiért vállalsz felelősséget? Mit képzelsz te h más embereket bírálsz, anélkül h te a felét sem érted el? Nem gondolod h pont az ilyen viselkedések miatt van elege az épeszű férfiaknak belőletek? Szerinted ez mit vált ki a másik emberből? Ha férfi ha nő, az ilyen embereket rühellem. Vágaskodik, lenéz, bírál, anélkül h fele annyira értékes ember lenne mint a másik. Lúzer vagy öregem, egy jó nagy önimádó lúzer.

2020. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mindenképp hátrány, sok nő saját bevallása szerint a fiatalabb, huszonéves pasikra bukik inkább, még az idősebb nők között is vannak olyanok, akiknek a fiatalabb pasik kellenek.
2020. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A #6 csak egy ostoba troll.
2020. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#12: akkor magadat is kopd pofán. Pont olyan vagy, mint akik elol menekülsz: kritizizalsz, altalanositasz ismeretlenül, lenezel másokat.

Tudod, az emberek általában azt nem bírják elviselni másban, amilyen tulajdonságokkal maguk is rendelkeznek.

2020. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tyű. A 6 ost nagyon atbacták.


Nem a férfi kora számít csak szólok. Es nem a penztárcaja.

(Persze vannak lanyok akikneknigen de ugyan ,azok kilómeterekröl kiszagolhatóak)


Kezdjük ott,hogy mi a Nő nektek ferfiaknak? (Ferfi,nem pasi,nem fiuka nem csavo stb FÉRFI)

Ha ez megvan akkor tudnotok kell hogy mit is kerestek.

Hogy nekünk nőknek mi a ferfi? A vedelem, a biztonság, erö,tapasztalat. Na nem aki odabac az ajtóhoz ha nincs kesz időben a vacsi, vagy aki leptennyomon a sarkunkban van mert melyikk.csognezettradmivanköztetek.

20 eves korunk óta együtt vagyunk. Most itt vagyok 33 evesen es neki biztos munkahelye van,10 éve, fö kereső engem meg kirugtak mert (nem hivatalosan)sokat voltak betegek a gyerekek es sokat voltam velük itthon.megertem teljesen jogos tényleg igy volt. De sajnos nem tudtak megbeszélni hogy egyszerre és ne egymast követöen betegedjenek le.(ovodaskoruak)

Na mjndegy szóval most én kepzem magam.ujra.

Ha vele történik valami, ittmaradok 2 gyerekkel egy hazzal, egyedül,ugy hogy most nincs munkam se.és megis rá kell szólnom hogy kösse be a biztonsagi övet.. Itt a férfi, itt az erő de sehol a biztonság.

Na ilyen, így latja egy nő. Egy olyan aki mindig dolgozott azert amilye van, és mindenben támogatta a férfit, es aki utalja ha általanosítanak. Mint a 6os. Pl.

Azert mert sok szemetet hord elétek az élet nem az eletröl kell lemondani hanem a szemetet kell egykupacba húzni hogy lasd a szépet tőle. 6os ne savanyodj be.

Nem akartam se hazat se eskuvot se gyereket. Aztán megismertem a férjem. Annak ellenére hogy neha akkora egy fsz, imadom is. En is tudok h.p. lenni tudom.

Szóval nem a kor számít. A ferjem epp fiatalabb par hónappal tölem. Viszont voltam mar szerelmes előtte tőlem joval idösebbe,(15 év korkül.) es vonzott mindigis az a korosztaly. Pont azért mert megvan bennük az erő, a biztonság,a celtudat,és tapasztalat.

2020. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hatrany ha 30 feletti vagy akkor ha egy 60 felettivel kezdesz vagy egy 18 alattival.

Előny ha 18-45ig probalkozol.

Igy korrekt ha a korra vagy mindenképp kívancsi.

2020. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elhiszem h megelegelted,de ugy gondolom hogy nem hozott meg a sors az utadba igazi nőt.a normalisat. Mert akad. De ha mindre ugy tekintesz ahogy, a sérelmeid miatt(nem firtatom hogy jogosak e) nem is fogod meglatni. :)
2020. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Addig amíg osztod nekem az észt a semmire, kerülöd a válaszokat, ködösítesz (mint a többi), addig te is csak egy ostoba nő vagy, aki azt hiszi ő szrta a spanyol viaszt. Szóval a manipulációval, kerteléssel senki nem tud mit kezdeni, pláne ha olyan ember mondja aki nem tud felmutatni semmi figyelemre méltót, amiért küzdenie kellett. (Nem érdekel a fehér herceged, az nem küzdelem...)
2020. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen szerencsétlen vagy..

Irtam neked par kedves sort de nemérdemled meg. Igen tényleg kedveset. Ugyis fuldokolsz mar a tévképzeteifben. De nyugi. Veled semmi baj, csak a vilag szőrnyű körülőtted. Meg minden nő. Igen.

2020. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!