Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Előny, vagy hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Előny, vagy hátrány, ha 31 évesen 25-nek néznek a nők?

Figyelt kérdés

Én inkább hátránynak érzem. Emiatt volt már rossz tapasztalatom nem egyszer, mert túl fiatalnak gondoltak. Amikor mondtam, hogy 31 vagyok, megdöbbentek.

Kissé kerekebb is a fejem, nem az a tipikus csontos, hosszúkás fejű, karakteres arcú férfi vagyok. Sajna a munkám miatt még a szakállamat sem hagyhatom meg. Sem borostát. Emiatt még kölyökképűbb vagyok.


Hm? Kort is.


2019. okt. 28. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
35 évesen viszont örülni fogsz ha 5 évvel fiatalabbnak néznek. és minél idősebb vagy annál jobban örülhetsz majd neki :)
2019. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok de rendszerint 20-nak, néha 17-18-nak (!) néznek. Egyértelműen hátrány. A velem egykorúaknak túl fiatalos vagyok, a fiatalabbaknak túl idős.
2019. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1.

#2: pont ezt tapasztalom én is, annak dacára, hogy valami Isteni mák végett lehetett eddig 3 fő, nálam pár évvel idősebb barátnőm.

2019. okt. 28. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is 31 vagyok, engem is mindig fiatalabbnak néznek. De nekem ráadásul elkezdett öszülni a szakállam idén. Így meg még hülyébben nézek ki szerintem :(
2019. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hasonló 5 évet én is letudnék tagadni. Bár a hölgyemény azt mondta ezen felül, hogy addig kell csajozni, ameddig jól nézek ki. :D Én.. Jól nézek ki... :D höhh..
2019. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Férfiaknál valószínűleg inkább hátrány, legalábbis ebben az életkorban. Majd 40-50 körül már előny lesz:D

Egyszerűen azért, mert a nők jellemzően magukkal egykorú vagy idősebb pasikra vágynak, szóval ha rád néz egy veled egykorú és azt gondolja, hogy csak 25 vagy, nem is fog próbálkozni sem:D

Engem speciel nem zavarna, mert 29 éves létemre jellemzően 22-nek néznek:D

2019. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

50 lettem idén, alig 40-nek néznek. :-)

Jókat nevetek az elképedt arcokon, amikor kiderül. :-)

2019. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hátrány.
2019. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a helyedben nem dolgoznék olyan helyen, ahol beleszólnak abba, hogy nézek ki.
2019. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én itthonról dolgozom, de bajuszom/szakállam nem nő, ráadásul a hajamat sem vágathatom máshogy a fejformám miatt, mint az a "kisfiús", elöl picit hosszabb figura. Alkatilag meg vékony vagyok, szóval jól megjártam.

#2 voltam.

2019. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!