Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek match esetén mennyi időt reális várni egy 20-on éves lány válaszára Tindren, ami után már szinte biztos, hogy nem is fog válaszolni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyénileg változó, de nagyjából mik a tapasztalatok?

2020. márc. 14. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ilyen. Az exemmel úgy jöttünk össze, hogy 2 hónap után válaszoltam neki..:D Mert épp műtétem volt és nem tudtam a Tinderrel foglalkozni.
2020. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4-5 nap.
2020. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy percet se várj. Írj azonnal a következő csajnak is. Nincs értelme ezen a platformon egyenként ismerkedni. Minél több vasat tartasz a tűzben, annál jobb. Az első sikeres randi után a többit elengeded.
2020. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

> Egy percet se várj. Írj azonnal a következő csajnak is. Nincs értelme ezen a platformon egyenként ismerkedni. Minél több vasat tartasz a tűzben, annál jobb. Az első sikeres randi után a többit elengeded.

Feltételezve, hogy van "következő"...

2020. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze természetesen, nem ragadok le egynél, csak azért kérdeztem, mert van olyan akivel már egy hete volt a match, aztán kíváncsi voltam, hogy van-e még reális esély a válaszra...
2020. márc. 14. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy hónapot várok, ha addig semmi akkor viszlát, törlés.
2020. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1: Jó ilyen megtörténhet, de azért nem egy hétköznapi eset.


Én nem várok semennyit, írok amennyinek csak tudok. Ha valaki nem válaszol észre se veszem mert azokkal foglalkozok akik válaszolnak. Ennyi.

2020. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne várj rá, de ne is unmatcheld. Én gyakran elfelejtem a tinder létezését, van hogy azért nem válaszolok. Egy pasinak 3 hónap után írtam vissza, mégis találkoztunk, jól megvoltunk.
2020. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te rairtal? Mert akkor te irj, hiaba ez a heppjuk a fiuknak, hogy no irjon.

Ha te rairtal es nincs valasz, iksz eselye van, hogy sokkal korabban lajkolt, nem is tudja, hogy match. De sajnos a taktikai idon tul ez nagy esellyel ennyiben marad.

Lehet oka, hogy masok erdeklik. Hogy elobb jobbra huz, aztan nezi meg jobban. Es bevallom, en mar ritkan veletlenul is huztam jobbra, mikor pl megcsorrent a telefonom.

Muszaj tulelni az ilyeneket es folytatni tovabb.

2020. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
20:43-asnak: Igen mindig én írok a lányra.
2020. márc. 14. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!