Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, akit nagyon szeretek, de nem volt más választásom. Hogy tegyem túl rajta magam? Idén a már a 2. szakítás.

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a "munkatársak", ha lehet néhány embert így nevezni kicsináltak. Mindenbe belekötnek, amit csak csinálok. Pedg nem megy rosszul, de senki sem tanul 1-2 nap alatt. Ezt nem fogják fel. Nekik könnyű 20-30 éves szakmai tapasztalattal. A múltkor már a földhöz vágtam a telefonomat. Anyáék nem engedik hogy otthagyjam, pedig elköltöztem volna a megyeszékhelybe. Sokkal több a lehetőség, jobb fizetéssel, de nem engedik. 29 évesen. 😕 Emellett szakítottam a párommal is (o ott lakik), mert számomra irtó kevés az együtt töltött idő. Ő is be látta, hogy nem műkodik ez a "se veled, se nélküled" kapcsolat. Ráadásul ma reggel rámírt egy idegen, hogy a barátom dobni akar. Ez volt a hab a tortán. Tényleg szakítottunk, de én kezdeményeztem. Az elején borzalmas történeteket adott elő a múltjáról, ami szerintem örökre megmaradt volna bennem, mint sérelem.

2020. febr. 12. 00:05
 1/9 A kérdező kommentje:
*ez már a 2. szakítás.
2020. febr. 12. 00:08
 2/9 anonim válasza:
100%

Ha tényleg szereted ezt az illetőt, miért nem vagy tökös és csapsz a szüleid asztalára, hogy már pedig elköltözöm egy jobb élet reményében, ahol ott van az a személy akit szeretek.

Tudom hogy könnyű mondani nem ismerem a szüleid, de az, hogy 29 évesen még meg mondjáj neked hogy mit tegyél és mit ne tegyél... Ez számomra kiakasztó.


Ezt a sérelmes dolgot viszont nem tudom értelmezni.

2020. febr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Kevés az együtt töltött idő, mit mondtak volna sógornőmék, mikor külön műszakban dolgoztak több hónapon keresztül. Alig látták egymást. És nem gyerekek már. Persze, most már jobb nekik, mert egy műszakban tudnak dolgozni, egy munkahelyen vannak.

Mi az, hogy anyádék nem engedik? xd.. Megfogod magad, ott hagyod és elköltözöl. Ha van valami kis félre tett pénzed, hogy fent tud tartani magad.

2020. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
29 éves vagy, nyilván szellemileg rendben vagy, gondolom nem állsz gyámság alatt sem így alapvetően mindegy,mit engednek meg a szüleid vagy mit nem, mert azt csinálsz amit akarsz.Addig kezelhetnek gyerekként amíg hagyod.Ha 2* szakítottatok csak idén, akkor el kell engedni ezt a kapcsolatot.
2020. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rám fogták, hogy alkohol problémáim vannak. Nagyon ritkán iszok és azon is kiakadnak... Én erre gondolok. Mert ugye csak társaságban lehet inni szerintük. Miért? Az is ugyanúgy hat a szervezetre. Ez kb. 3-4 havonta fordul elő. Balhé van ilyenkor mindig itthon. Az a baj, hogy amíg nincs aki kiálljon mellettem kevés vagyok velük szemben. Szerintem ha egyik nap bejelentenék, hogy elmegyek olyan pofont kapnék, hogy elszállna a fejem. Egyébként nincs semmilyen szellemi problémám. Egyetemet vézett lány vagyok. 28/N
2020. febr. 12. 00:28
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyenektol bucsulevellel kell koltozni titokban . Ne lassak,h osszepakolaz. Akkor tavozz,amikor nincsenek otthon!! Az exed biztos segit ebben. Magyarazd el neki,milyenek es segitsen!!
2020. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit egy előző írt: "gyámság" nagykorú esetén nincs. Gondnokság van (hogy ne legyen téves használata a fogalmaknak).

Mindegy mit fognak rád, vagy mit "nem engednek meg", ha teheted, menekülj és nem kell semmihez az ő beleegyezésük.

Az "egy idegen rádírt, hogy a barátod is dobni akar" nekem elég fura, ilyet bárki rosszindulatú tehet, aki valamiért azt szeretné hogy bizonyos dolgokat tegyél vagy ne tegyél. Idegenként rádír és állít valamit.

2020. febr. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2-es a serelmes dolgot inkabb nem reszleteznem. A multjaval nem ertettem egyet, amiket csinalt. De az mar a mult.
2020. febr. 12. 08:40
 9/9 anonim ***** válasza:

7


Igen, kösz a javítást.


Ettől függetlenül ha ennyi idősen hajlandó a gyerek szerepébe maradni akkor ne panaszkodjon.Felnőtt nő, azt tehet amit akar vagyis tehetne, ha akarná..de nem lépett semerre csak panaszkodik ,hogy mert nem engedik ami vicc az ő korába.

Az meg, hogy a munkatársai milyenek, hát istenem.Minden kezdet nehéz, az első munkahely meg a legrosszabb, mikor még tapasztalatlan az ember és mindenki okosabbnak tűnik és valószínűleg az is.Meg kell tanulni ezt kezelni.Elég fura nekem az is ,hogy 29 évesen még ezt sem tanulta meg valamilyen formán a helyére tenni hanem gyerekes módon panaszkodik..Másfél hónap alatt 2x szakítottak a pasijával.Felnőttként nem képesek megállapodni, hogy valamelyikük költözzön a másik közelébe, emellett a kérdező bár tudja, hogy a pasinak a múltja már múlt, de nem valószínű, hogy túl tudna lépni az akkori történeteken amikor ő még tulajdonképpen nem is ismerték egymást????Heee?

Szerintem nem csoda ha gyerekként kezelik a szülők, mert úgy is viselkedik.Ha majd felnőtt módjára megoldásokat keres a problémákra ők is máshogy állnak hozzá.De ha eddig nem sikerült ez a fejlődés nem tudom mikor fog.Borzalom ha 29 évesen valaki még csak itt tart..

2020. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!