Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác nagyon siet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nagyon siet az ismerkedéssel, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon kanos, mert régen volt nővel, vagy csak nem szeret heteken át beszélgetni, amiből aztán lehet, hogy sosem lesz semmi?
2020. márc. 14. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi.
2020. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanos.
2020. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Netes ismerkedés? Mert akkor jól csinálja. Személyes találkozó nélkül nincs értelme húzni egymás idejét.
2020. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Dugni akar egyértelműen, minél hamarabb. Ezt férfiként írom.
2020. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

50-50.


Én pl nem húzom az írogatást hetekig , szeretem élőben látni, tetszik a másik , vagy nem.

De simán lehet az is hogy kanos, azért mérget ne vegyél rá.

2020. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szimplán csak fél, hogy más beelőzi...
2020. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tele van a töke, évek óta egyedül van, de senkivel nem lehet egyről a kettőre jutni, kilátástalannak érzi az egész életét, és ezen a lehető leggyorsabban változtatni szeretne, csak ezzel meg belekerül egy ördögi körbe.


Érintett vagyok ebben, fél éve már elég durván.


29F

2020. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!