Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan mondta a testvérem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondta a testvérem, hogy így nem is érdemlek normális pasit?

Figyelt kérdés

Azt mertem mondani, hogy nem kell pasi, mert mindegyik csak azt akarja. Ő meg visszakérdezett, egyébként szoktál is beszélgetni fiúkkal, vagy azért mondod ezt, mert mindenki más is ezt mondja?


Korábban volt már két fiúm, és mindkettő szexelni akart velem, én viszont nem akartam, emiatt szakítás lett belőle.


Mondtam a tesómnak, hogy akkor szoktam beszélgetni fiúkkal, ha például unatkozom, olyankor visszaírok az egyiknek, aki már írt. Erre meg azt mondta, hát akkor ne is csodálkozz, ha csak olyat találsz, aki megfektetni akar. Unaloműző bohócoknak használod őket, semmi tiszteletet nem adsz nekik az ismerkedésnél, akkor mégis milyen alapon várod el, hogy ők ne csak szexre akarjanak téged? Te is szórakozol velük, ők is azt akarnak veled.

És akkor még hozzá is tette, jobb ha tudod, attól mert anyáék királylányként kezelnek, még nem te vagy a világ közepe, kezelj emberként másokat és ők is annak fognak téged, de addig ne várj csodát.


Igazából, jó a kapcsolatunk a bátyámmal, és ő mindig őszinte volt velem, rosszul esett amit mondott, de talán mégis igaza van? Ti mit gondoltok?

18 éves vagyok.



2020. márc. 15. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem az érdemlésről szól, aki akar lehet pasija csaja stb. viszont te még elég gyerek vagy 18év ide vagy oda. A fiuk szexelni akarnak ez tény, de a nőknek is igényük (persze nem egy fél bók után). A szex egy kapcsolat velejárója ha te azzal zsarolsz vagy mint jutalom szánod a másiknak, akkor az nem egy igazi kapcsolat csak egy színjáték.

A te életed ha nem akarsz barátot akkor nem lesz, ha neked így jó akkor no problem, ha te nem akarsz szexelni az is a te dolgod. Ez csak is rád tartozik, nem tesodra nem a szüleidre és nem is a szocial mediara csak is rád.

f/26

2020. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van. Egy elkényeztetett liba vagy, ahogy a többi kortársad, akiket csecsemő koruktól hercegnő effektusban nevelnek. 32F
2020. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy véletlenül aszexuális? Ezt most minden csesztetés nélkül kérdezem és én ilyenkor meg is látogatnék egy szakembert.


Abban igaza van a bátyádnak, hogy ha te se vagy korrekt, ne várd el a másik féltől ugyanezt.


Mert normális esetben a szex is hozzátartozik egy párkapcsolathoz és ha abban egyáltalán semmi közös pontot nem lehet találni, azt a kapcsolatot ott ette meg a fene.

2020. márc. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen igaza van a tesódnak.

Egyébként a “csak azt akarják” meg az “azt is” közötti különbséget kellene érezned. Nem kell belemenned szexkapcsolatba, de egy egészséges párkapcsolathoz a szex is hozzátartozik. Nagyon gyerek vagy még

2020. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Igen jogosan, pont arra használnak amire te is őket: szórakozásra. Ugyanolyan vagy mint a legtöbb kislány a korosztályodban.
2020. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Az #1 kicsit téved...

A dominót kifejezetten kipróbálnám, mert sosem játszottam értelmesen, és üdítőn/vízen kívül nem igazán iszom mást, mert egy betegség miatt nem ihatok alkoholt. Tudom, absztinensként ebbe ne szóljak bele, de amúgy sem vonz a kannásboros lerészegedés gondolata. Minőségi italokat próbálnék ki, mindenből egy picit.


Na mindegy.


...

Viszont nagyon dühös lennék, ha odavolnék a lányért, de csak játszadozna velem, mintha csak egy pótolható játékszer lennék...

Ugyanis nekünk, fiúknak is vannak érzéseink.

Azt is vedd figyelembe, hogy az emberek nagy része (férfi, nő egyaránt) nem aszexuális.

Ha te az vagy, az nem baj, de ne bolondíts feleslegesen másokat.


19F

2020. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Tesód egy felszínes hülye...

Lehet, hogy őszinte, csak eléggé torz a világképe.

2020. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Meg kellene már érteniük ezeknek a "ráírogatós" srácoknak, hogy a chatelés nem=szex, a chatelés=chatelés. Te azt adtad viszonzásul, amit ők is, beszélgetésért beszélgetést. A tesód részéről meg komplexusok érződnek a háttérben.
2020. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!