Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon bejönnek az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RarityRose kérdése:

Nagyon bejönnek az idősebb férfiak, van egy kiszemeltem aki sajnos nős, de még is lefeküdt velem és nagyon jó volt mindkettőnknek. Azt nem értem, miért nem keres?

Figyelt kérdés

Együtt dolgoztunk, és mindig figyeltük egymást, nagyon érezhető volt mindenki számára a kettőnk közötti vonzalom. Nagyon sokat fantáziáltam róla, mivel ő sokkal idősebb nálam azt hittem nem jövök be neki. Majd egyik nap elkezdtem vele flörtölgetni, ami nagyon meglepte, csak hebegett alig birt mit mondani, aztán kitertunk a témára: végül át hívott magához egyedül volt. Nagyon sokáig csak beszélgettünk, aztán egymásnak estünk. Én nagyon élveztem és ő is, elkérte a számom és mondta, ha jön legközelebb hívni fog, eleg messze lakunk egymástól, sajnos nem hívott éd nem tudom miért,? neki is nagyon jó volt meg nekem is.

22/L vagyok nagyon csinos.

A ferfi 45.


2020. márc. 16. 02:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem keres mert egy ribizli vagy vagy azért mert kamus :D
2020. márc. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezt benyaltad kislány. 😀Egyszeri kaland voltál neki, amit akkor a helyszínen élvezett, de nagyon úgy néz ki, hogy nem tervezi megismételni. Nyugodj bele. Találsz még ilyen jellemtelen pasit eleget, hidd el. Addig nyugodtan gondolkozz el a saját jellemeden is. Van miről gondolkodnod.
2020. márc. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
2020. márc. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szerintem a felesege miatt nem keres, hiszen mondta is, hogy nagyon feltekeny barmit meglathat. Eléggé félt is ettől! Az is lehet, hogy megtalálta a számom vagy bármi. Mivel nagyon messze lakunk egymástól kevés az esélye, hogy találkozzunk.

En nagyon megkedveltem, szimpatikus nagyon a személysége, de nem akarok tőle már én se semmit.

Egyébként nekem ő a 3. Akivel lefeküdtem, 22 éves vagyok. Nem szoktam mindenkivel lefekudni, de ő nagyon vonzó volt számomra

2020. márc. 16. 05:44
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Ma optimista hangulatban ébredtem, szval azt mondom: gyenge trollkodas valaki nedves álmából.


Ha viszont nem az, akkor oof. Szar ügy.

2020. márc. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván csak dugni akart, nem értem, miért nem esett le.
2020. márc. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Milyen mazlista ...!

Keresi a megfelelő alkalmat és nyilvan nehez neki megoldani mivel nem fűggetlen!

2020. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem biztos,hogy csak dugni akart, de ha igen, és annyira csinos vagy, biztos szívesen megismételné. Viszont...nős, és szeretné megtartani a házasságát. A koránál fogva már mérlegre tudja tenni,hogy mit miért érdemes.

Benne van a pakliban,hogy érzelmek alakulnak ki, akár mindkettőtök részéről, és nem szeretné kockáztatni a házasságát.Ezért inkább nem keres ismételten...

2020. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ócska troll vagy, a rossz hírem van
2020. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor megérdemelted, hogy egyszeri numeránál több ne legyél neki!
2020. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!