Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném kideriteni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kideriteni, hogy a párom megcsal e. Sajnos többszor lebukott ezzel. Ő 20 évvel idősebb nálam de már volt eljegyzés és házat is sikerült vennünk. Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Jó vastag bankszámlája lehet a papinak ha ennyit tűrsz.
2018. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
33%

Pista, te keféled a Marist?


Amúgymeg a telekommunikáció hihetetlen lehetőséget ad minderre, ha annyira szükséged van rá.

2018. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajj mekkora kamu ez is.
2018. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem kamu, akkor lépj le, ha a pénze miatt vagy vele, viseld a következményeket.
2018. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Akarod mondani a pasid vett házat!😊

20évvel vagy fiatalabb és ennyire nem értesz a mai kütyükhöz, hogy beleless a csávód mobiljába?? Eddig hogy buktattad le??

2018. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

A korkülönbségen én nem akadnék fent, a saját példámból kiindulva az nem biztos, hogy reménytelen helyzet (igen vékonyka bankszámlával)

De lebuktatni akarod,tehát szerinted biztos, hogy megcsal... most is, ahogy korábban is.

Felbontanám az eljegyzést, nem kell bizonyítanod semmit, ez nem bíróság, de ilyen bizalom-hiányban élni, az nem a boldogság , és miféle jövő?

2018. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
a te pénzed benne van a házban? ha nem, akkor könnyen leléphetsz. ha még eltartatnád magad egy darabig, akkor csak arra ügyelj, hogy ne szülj egy ilyen kapcsolatba.
2018. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy hogyan, hanem hogy minek akarod lebuktatni??? Azt mondod màr többször lebukott, te mègis vele vagy. Akkor nem mindegy, megcsal-e megint?

Én felbontanám az eljegyzést, a "vagyonon" igazságosan megosztoznék (mindenki amit beletett), és pápá lenne. De ezt már az első megcsalásnál megtettem volna.

2018. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából többször megnéztem a telefonját amig tudtam a jelszavát és akkor bukott le. Egyszer csináltam ál néven egy profilt és elhivtam szexelni. Ő simána belement és szó szerint leirta hogy "nem szereti a barátnőjét" tehát engem. Akkor elmondtam neki hogy tudok róla hiszen nekem irt és minden szóval több darabra törte a szivem. Akkor ugy nézett ki hogy nagyon megbánta a dolgot és ezért folytattuk tovább. Viszont a kapcsolatunk elején amikor egy nagy vita miatt elhagytam felakasztotta magát a szemem előtt.... Tehát sosem volt kérdés hogy mit érez irántam... Most viszont mást nem látok a telefon előzményeiben mint közeli szexpartner keresés ponro stb... a fbok üzeneteket is mindig kitörli tehát abbol sem tudok meg semmit. a lakásra én vettem fel hitelt 23 évig fogom fizetni tehát neki teljesen mindegy hogy milesz a házzal. Sajnos én ezek után is mindennél jobban szeretem.
2018. márc. 25. 11:19
 10/10 anonim válasza:
Add meg a Pasi számát,felhívom :) cserebe en is adok neked egy számot,Ami az én kiszemeltem száma. Én csak azt szeretném tudni,van e barátnõje. Segíthetünk egymásnak!
2018. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!