Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 körüli férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körüli férfiak, mennyire zavarna az, ha kiderülne arról a 25 körüli nőről, akivel ismerkedtek, hogy "nem megy neki a szex"?

Figyelt kérdés

Szóval ezt úgy értem, hogy sosem élveztem. Eddig 2 férfival voltam, az első párom szintén tapasztalatlan volt, csak néhányszor voltunk együtt, és eléggé rossz élményeket szereztem vele (de nem ezért lett vége). Utána egy darabig egyedül voltam, majd összejöttem a 2. exemmel, aki azt állította magáról hogy hú de tapasztalt, de végül kiderült, hogy amúgy csak 2 nővel volt együtt előttem. Vele eleinte azért voltak rendszeresebben alkalmak, de egy idő után alig szexeltünk, mert mindketten az anyjáék vállalkozásban dolgoztunk 12 órákat és hulla fáradtak voltunk, amikor pedig nem dolgoztunk ott, akkor nem töltötte velem a napot, mondván a melóban is együtt vagyunk, és kell a különtöltött szabadidő is... erre az is rátett egy lapáttal, hogy amikor én 20 évesen egyetemre mentem, onnantól kezdve csak hétvégente találkoztunk, de hétköznap alig beszélt velem (bármilyen formában), amikor hazamentem hétvégére pedig esténként 2-3 órát szánt rám, ebből persze 1-1 óra lett volna a szex, és egy idő után én nem bírtam rávenni magam mert érzelmileg kicsinált az, hogy nem foglalkozik velem se telefonon/írásban (amikor nem voltam otthon), sem pedig időt nem szán rám, amikor hazamentem, így kb ilyen havi 1-re csökkent a szex, de nyilvánvalóan ilyen érzelmi világgal kb esélyem se volt igazán ellazulni és "megtanulni" élvezni. Sajnos elég sokáig együtt voltunk, mert amikor szakítani akartam mindig ígérgetett és én hülye módon hittem neki...

Aztán szakítottunk, és most itt vagyok kb 1-1.5 évvel a szakítás után, és most kezdem érzni, hogy jó lenne lassan már ha párt találnék, de ez a szex-téma nagyon nagyon stresszel, és az egészet annyira szánalmasnak és szégyellnivalónak érzem, teljesen elbizonytalanít a párkeresésben...


Tényleg annyira gáz mint ahogy én gondolom, vagy azért van esélyem egy türelmesebb pasit találni, akinek ha ezeket elmondom, akkor megértő lesz és "nem ron ajtóstól a házba"?


(Azért ide írtam, mert itt talán értelmesebb válaszokat kapok, mint a szexualitás témakörben a sok perverz között.. NEM KÉREK PRIVÁTOT!!!!)



2020. márc. 16. 20:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült megnyugodnom, hogy csak én gondolom túl a dolgokat! :)
2020. márc. 17. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!