Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszol a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol a lány akivel chateltem és aktívan vett részt a beszélgetésben?

Figyelt kérdés

Hétfő 10 óta nem válaszol kb, egy konkrét kérdés volt az utolsó amit írtam.

Persze lehet hogy nem vette eszre, de akkor megéri nekem rágódni ezen?



Bővebb, nem feltétlenül releváns rész:


Kb 10 éves korunkban tetszettünk egymásnak, amit gyerekként ugye nem egymástól hanem a szüleinktől tudtunk csak. Elváltak útjaink de sohasem felejtettem el. Most 20-22 vagyunk.

6 évben ezelőtt írtam neki a születésnapján, -beszélgettünk pár szot. Volt barátja, hagytam a dolgot.

Pár nappal ezelőtt részegen írtam neki, hogy van, ilyesmi. (Már nincs barátja, legalábbis nem jelölte be fbon, ami nem zárja ki persze).

Jót beszélgettünk szerintem, tobbszor is kerdezett ő is, láthatóan érdekelte mi van velem.

Aztán hétfőn reggel irt, nem sokkal rá, válaszoltam és kérdeztem valamit, de azóta nem is látta az üzenetet.



2020. márc. 17. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit kérdeztél?

Valószínűleg nem akar rá válaszolni, vagy a hétfő reggeli beszélgetés során kiderült valami, ami miatt nem akar tőled többé semmit.

Jobb lesz ha elengeded méltósággal.

2020. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de amit te jó beszélgetésnek éltél meg, neki lehet csak unaloműzés volt. Gondolta pár üzenetet váltotok megint és annyi, de mivel folytattad, elkezdte érezni hogy ez nem csak arról szólhat hogy megkérdezted hogy van. Ő pedig ezzel jelezte, hogy nem akar többet és elég volt neki, de ugye nem látunk a fejébe, szóval ez csak egy teória.
2020. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó üzenetében megkérdezte hány félév után váltottam szakot, és mondta hogy hosszú történet hogy ő miért nem az aktuálissal akár foglalkozni.

Válaszoltam neki és megkérdeztem, ötlete van-e már, hogy mi mással foglalkozna.


Köszi a válaszokat, én i s így gondolom ha érdekelném akkor a mai világban már tudott volna válaszolni. Szomorú, de ez van :)

2020. márc. 18. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!