Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli korosztály, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli korosztály, ti fejben hogyan dolgozzátok fel az idő múlását és azt, hogy egyre öregebbek vagytok, egyre kevesebb az esélyetek a pártalálásra?

Figyelt kérdés
Én 34 vagyok, férfi. De egyre rosszabbul élek meg mindent. Átlagos diplomás vagyok, nem vagyok kimagasló a szakterületemen, se nem keresek 4-500 ezreket h kényelmesen élhessek. csak átlagot. Mindig melléfogtam párválasztásnál, volt 6 párom, de ebből 4 ig megcsalt, műásik kettő meg csak,,pótlék" volt. Olyan soha nem volt, hogí viszont szeressük egymást. 2 éve ezért nem is próbálkozok. Azt már nem is mondom, hogy anyám állandóan szapul, hogy mikor keresek már párt, hogy legyen gyerekem (csak éppen azok a nők, akik normálisak, átlagosak és nekem tetszenek, azoknak én nem jövök be), a környezetem is mindig kérdi, látszik rajtuk, hogy azt hiszik meleg vagyok. Az idő meg rohan, 20 on évesen tettem mindenre magasról, 30 felett viszont keserves az élet egyedül. Ti hogy élitek ezt meg 30 asok?
2020. márc. 17. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Úgy hogy egyre több pénzem van, saját lakásom és kocsim, eljárok edzeni és egyre több esélyem van párkapcsolatra mint kiscsikó koromban. :D
2020. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hány éves vagyok azt egyre rosszabbul élem meg, 35 vagyok lassan 40 és ezaz ami elkeserít....


Gyereket sosem akartam és nem is akarok, 8 hónapja nincs senkim.


Azt mondták netet felejtsem el, mert egyrészt a képeken idősebbnek tűnök élőben fiatalabbnak, a korom miatt többen elutasítanának neten élőben viszont nem (amúgy ezt tapasztaltam is)

2020. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sokan szerencsések itt, és nyertek a ,,lottón. Genetikai, pénzügyin. Azoknak gratulálok. Csak sajnos nem mindenki ilyen szerencsés.
2020. márc. 18. 20:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel sosem éltem kapcsolatban, sosem éreztem, hogy egyedül "keserves" lenne. Persze jó lenne valaki, de ha nem találkozunk, hát nem....(32/F)
2020. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!