Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnőm 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm 30 évesen se? Több lenn

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, anyámmal élek és incel vagyok

2020. márc. 18. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert 30 év alatt sem tanultál a női lélekről semmit.
2020. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mit kellene tanulni a női lélekről?
2020. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%

#12


Jajj, ebbe belenyúltál. Most jön az előadás a "Bezzeg, mi negyvenesek..." címmel, a szokásos öntömjénező stílusban. Természetesen ezt megéljenzi a többi negyvenes az oldalon, akik "igazi férfiak", mert "voltak katonák" (és kétszer fel is mosták a körletet és egyszer lőttek egy fegyverrel). Pár szó valóban lesz a női lélekről is, csak hogy ne lehessen azt mondani, hogy nem volt, de ez is úgy előadva, hogy az "igazán menő" csoport a negyvenes férfiaké, akik aztán, hű meg ha!


De ezt nem kell többre értékelni, mint az idősek szájhősködését a kocsmában vagy a családi összejövetelen, mert fele nem igaz, a maradék pedig amolyan önfényezés.

2020. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem, uccsó, nem jön az előadás a "Bezzeg, mi negyvenesek..." címmel, tekintve, hogy 60 is elmúltam. :-))

Egyébként nem értem, mi öntömjénezés van abban, hogy mi többet TANULTUNK. a női lélekről, mint a mai fiatalok. Figyelsz? Nem azt mondtam, hogy többet TUDTUNK, hanem azt, hogy többet TANULTUNK. Mert alapból senki sem tudja azt, akinek 1-essel kezdődik a személyi száma. És mi sem tudatosan tanultuk a férfi és női lélek, valamint gondolkodásmódbeli különbséget, csak egyszerűen ránk ragadt, miközben papás-mamást játszottunk a szomszéd kislánnyal. Ugyanis a mi gyerekkorunkban nem volt számítógép, mi kint játszottunk. Fiúk a fiúkkal, lányok a lányokkal, de sokszor előfordult, hogy a barátok nem értek rá, s ilyenkor kényszerből a lányokhoz csapódtunk. Csakis kényszerből, mert hülyének néztük őket. Hisztisnek, pisisnek, és hadd ne soroljam, minek. Fiatal korba lépve azonban észre kellett vennünk, hogy nem hülyék ők, csak máshogy vannak bekötve. (Vagy mi vagyunk máshogy bekötve?) Lényeg, hogy baromi nagy, alapvető különbségek vannak a két nem között, é aki nem figyel ezekre a különbségekre, vagy urambocsá' nem is tud róluk, az iszonyatos hátránnyal indul a párkeresés rögös útján.

2020. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező!

Örülj neki, hogy nincs barátnőd! Megmenekülsz egy csomó dolgotól. Nem kell félned, hogy megcsal vagy elszedi tőled egy nálad jobb pasi. További előny, hogy lehetsz önmagad, nem kell a magabiztos férfi képét mutatni, ha nem vagy az.

2020. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!