Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen férfi a világon?

Figyelt kérdés

Tudom, általánosítónak vagy felszínesnek hathat majd a kérdés, de sajnos eddig csak ezzel a rossz példával találkoztam.

Elsősorban fiatalabb korosztályhoz, 20-30 évesekhez szólna a kérdésem. 20 éves vagyok, még szűz, mert eddig nem tudtam annyira megbízni valakiben, hogy belemenjek az effajta testi kapcsolatba.

Számomra viszont nagyon taszító lenne az, ha egy nekem vonzó pasi durva lenne velem, vagy ha őszintén közölném vele a helyzetet, és megkérném, hogy legyen óvatos, stb, akkor lenézne, vagy hasonlók.

A kérdésem az lenne, hogy van olyan férfi ebből a korosztályból, aki mondjuk vonzó, és ennek tudatában is van, de emellett egy ilyen helyzetet nem lenézéssel vagy komolytalankodással kezelne?



2020. márc. 18. 21:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mármint külsőleg, vagy belsőleg mi számít nekem vonzónak?
2020. márc. 18. 21:35
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
Van, foglalt, bocsi
2020. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ebben a lényeg, hogy türelmes és megértő legyen. Az ha normális valaki, akkor meglesz. Ez nem a külső, vagy a kor alapján fog eldőlni, ugyanúgy van fiataloknál, öregeknél, szépeknél csúnyáknál. Ahogy a fordítottja is.
2020. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%

Nincs.


A férfiak szerint ha olyan férfit keresel, akihez vonzódsz, felszínes vagy.

2020. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

"Az írásod alapján eléggé hercegnőnek képzeled magad. Legyen vonzó meg fiatal meg gyengéd meg magabiztos és csak téged szeressen. Te mit tudsz felmutatni ezekhez azon kívül ami ott lent van? :/"


Te létesítenél-e párkapcsolatot, akár pusztán szexuális kapcsolatot olyan nővel, aki számodra nem vonzó?


A nálad 10+ évvel idősebb korosztályban keresel?


Szeretnéd, hogy a partnered erőszakkal olyat tegyen veled a szexben, amit te nem akarsz, és ne legyen tekintettel az érzéseidre?


Ha ezekre nem mind igennel válaszoltál, mit tudsz felmutatni azon kívül, ami a gatyádban van?


Köszönöm, ha mert őszintén válaszolni ezekre a kérdésekre.

2020. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam az utolsó mondatot.


Köszönöm, ha MERSZ őszintén válaszolni ezekre a kérdésekre.

2020. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy egy pasi durva lenne veled?

Honnan jött a gondolat?


Már nem vagyok megjelölt célcsoportodban, de pár évvel korábban sem voltam durva a nőkkel... de ugye a szex nem csak romantikus kézfogás, tehát jó lenne tudni, mit értesz durvaság alatt.


A komolytalankodás általában valaminek a leplezése.

2020. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azt nem ertem, miert nem a Badoon szortirozod a versenyzoket pofa es duma alapjan. Itt, a Gyakorin milyen elobbrevivo dolog tortenhetne. Hogy arctalan ajanlkozok arasztanak el?
2020. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Evvel a kérdéssel mit akarsz elérni?

Privátokat nem szeretnél, pedig azontúl semmit nem lehet vele elérni.

Válaszként leírnám azt, hogy van/nincs akkor mivel lesz jobb a helyzeted?


Vagy mersz ismerkedni vagy nem. Ha nem ismerkedsz nem is találsz olyat, aki számodra megfelelő volna.


F/21

2020. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
15%

Amikor összejöttem az exemmel elég nehezen ment a szex mivel neki az előző párjával elég rossz élményei voltak. Emiatt én nagyon figyeltem arra hogy ne fájjon neki, mindig kérdeztem hogy jó így vagy sem stb. Nem volt rossz vele a szex, sőt kifejezetten jó volt, de azért "durvábban" sose mertem megpróbálni pont az említettek miatt.

És tudod miérszakitott velem, mi volt az elsődleges indoka? Hogy én soha nem dugtam meg normálisan! Bezzeg a kigyúrt "macsó" jó volt neki függetlenül attól is, hogy a csávónak exem csak egy laza kaland volt, egy a sok közül.

A nők 99%-a egy álszent pitsa, fölösleges figyelni az "érzéseikre" meg arra, hogy megtegyen az ember nekik bármit. Szóval ne játszd meg magad te se.

2020. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!