Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több sráccal is beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több sráccal is beszélgetek jelenleg Tinderen, mit mondjak nekik, ha igazából csak az egyikükkel szeretnék majd randizni?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam 1-2 mondat alapján ítélni, szeretek azért kicsit beszélni valakivel, hogy jobban megismerjem, csak már kezdenek egy kicsit sokan lenni...


Szó nélkül eltűnni nem szeretek, és az sem biztos, hogy jól döntenek, de van egy srác, akinek mindig nagyon várom a válaszát, és eddig nagyon bejön a stílusa, és így nem akarnám a többieket hulyiteni.


Mit mondjak nekik?


2020. márc. 19. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Írd azt, hogy sor van és te vagy a negyedik.
2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Búcsúzz el tőlük, aztán ha az az egy nem jön össze legalább téged is ér némi veszteség, ami egy kicsit a földön tart téged.
2020. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Muszaj uj jatekszabalyokat tanulnod. Nem kivanom, hogy tapasztald, de a fiuk is tobb vasat tartanak a tuzben. Ez mas, mint a valosag, semmi sem biztos randi elott minimum. Megis erdemes, es itt a legtobb esely
2020. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Nehogy azt hidd, hogy ők nem ezt csinálják... Amíg hivatalosan nem leszel kapcsolatban az egyikkel nehogy elküld a többit. Néha írj nekik, 1-2 mondatmorzsa és ennyi, élvezd ki.
2020. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Tombola húzás..
2020. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Először is kérdezd meg a kiszemelt srácot,hogy miért van fönt Tinderen,mit szeretne,stb. Addig a többiekkel én tovább beszélgetnék,de úgy,hogy nem mondasz semmire igent. Lazán,de normálisan és udvariasan folytasd továbbra is velük a kommunikációt vagy ha tuti nem szeretnél tőlük semmit sem,akkor leépíted őket szépen. Ha nem hülyíted őket,akkor tisztességes vagy.
2020. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy minden áron legyen valakim... Csak szeretnék megismerni olyat, aki tényleg szimpatikus.
2020. márc. 19. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Én tökre megértelek,hasonló cipőben járok/jártam.
2020. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Idegenek, nem tartozol magyarazattal.

Nem irsz vissza, aztan kesz.

2020. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem randizz, akivel akarsz, és ha komolyabbra fordul a dolog, akkor monnd meg a többinek, hogy megismertél valakit és most vele szeretnél továbblépni, úgyhogy búcsúzol. Nyugi, ők sem csak egyetlen személyel chatelnek ( akkor igen, ha mással nem tudnak...). Egyébként szerintem nem kell kihajítani mindenkit, amikor még nem is randiztál, ismerkedni vagy ott, a randi is beletartozik. Nem kell rögtön örök hűséget fogadni az elsőnek.
2020. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!