Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen beszélgetek egy lánnyal. Lenne kedve találkoztál (ezt mondja), de azt mondja, addig nem akar felbenni feb-n, amíg nem találkoztál személyesen. Mit járhat a fejében?

Figyelt kérdés
Amikor fel akartam venni, h egyszerübb leggen beszélgetni, azt mondta, ö csak személyes megismerkedés után vesz fel embereket. Vajon le akar rázni? Azt megtanultam már, hogy ha egy lány azt mondja, lenne kedve találkozni, az semmit nem jelent.
2017. szept. 13. 00:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*lenne kedve találkozni. Hülye autokorrektor a tableten kijavítja
2017. szept. 13. 00:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha konkretan elhivnad talalkozni. Tok logikus, hogy nem akar minden random Tinderest bejelolgetni akivel neha valt par uzenetet.
2017. szept. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tök logikus, én sem veszek fel senkit sehová amíg nem találkoztunk... vagy utána se.
2017. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma, örülj neki hogy talizni akar és nem hetekig vagy hónapokig dumcsizni fészen. Találkozz vele, ennyi!
2017. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát... Én akarnék találkozni, csak ugyanazt csinálja, mint a tuinder-lányok 99,9%-a: azt mondja, találkozni akar, aztán eltünik, nem válaszol.
2017. szept. 13. 09:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor kit akarsz még tőle, ha eltűnt?
2017. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint tünt el, csak alig válaszol. Inkább az a jogos kérdés, hogy mi a francért mennek fel lányok erre az alkalmazásra, ha nem gondolják komolyan. Nem is tudom már, hány csaj gondolta meg magát a találkozó elötti legutolsó pillanatban. Komolytalanok.
2017. szept. 13. 10:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki élete párját keresi ott. Nemtől független ez. Én hasonló férfiakkal találkoztam.
2017. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én se életem párját keresem. A nök szerint aki randizik, az élete párját keresi? Milyen hülye gondolkodás ez?
2017. szept. 13. 11:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Küldd el a facebookját a Rigóbácsonak majd ő megcsiripeli a fejét.
2017. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!