Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől váltam teljesen motivála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől váltam teljesen motiválatlanná a lányok és az ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Közeli vagy baráti kapcsolatban sohasem voltam a lányokkal mert mindig is tartottam tőlük és nem éreztem elég jónak magamat hozzájuk. Az utóbbi években egyre jobban leépült bennem a vágy irántuk és már ez odáig fajult,hogy egyszerűen semennyi szexuális vágyam sincsen és megismerni sem akarom őket. Nemcsak tőlük hanem úgy általában az emberektől is teljesen eltávolodtam. Olyan ez mintha egy másik személyiség élne bennem aki nem enged meg nekem semmit sem. Nem tartom magamat a nők szemében vonzónak és furcsán néznék rájuk ha valaki őszintén a szemembe mondaná,hogy szimpatikus vagyok neki.

2020. márc. 20. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyszerű, mivel gyakorlatlan vagy, sikerélményed sincs, ezért már nem is érdekel. Én is sz@r vagyok például fizikából, ezért hiába tartom hasznosnak, nem vagyok benne motivált.

Persze én tudok élni nélküle, azt döntsd el, hogy te nő nélkül tudsz-e. Ha igen, akkor nincs ezzel dolgod. Ha nem, akkor tedd oda magad, mert gyakorlás nélkül nem lesz jobb.


Bár ha általában az emberekkel is problémád van, akkor célszerű lenne először ezt orvosolni. És ezt nem másik személyiség okozza, hanem simán szorongás.


Egyébként nem értem, hogy ha tartasz a nőktől, akkor eddig hogy ismerkedtél. Kezdés képpen beszélgethetnél velük, akármilyen banális indokkal, hogy rágyere, ugyanolyan emberek, mint te.

Amúgy ha már lettél volna nő, akkor sem állíthatnád, hogy minden nő szerint ronda vagy, tehát ez az állítás nem helytálló. A szimpátia és a vonzalom pedig két külön dolog.

2020. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer sem ismerkedtem és idáig soha nem is beszélgettem velük. Ők mindig kerültek engem.
2020. márc. 21. 06:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ugyanez vagyok csak noben de en utalom is a ferfiakat
2020. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4-es. Én is utálom a nőket.

De nem lehetünk annyira önteltek, hogy azt higgyük, egyedül vagyunk normálisak. :) Ezért én 1.000-ből 1-et nem utálok. Vele kivételt teszek, mert rendes, jószívű, gerinces, mint én - bárki is legyen az. :)


Kérdező: Nálam is így van, ha egy idegen nő széttenné a lábait, már alig állna fel... Csak nálam az váltotta ki az érdektelenséget, hogy ők nem elég jók hozzám. Pl. mindegyik vallja, hogy az őszinteség nála alap, de ha megadom nekik, akkor én vagyok az Antikrisztus. Sorolhatnám a paradoxonjaikat, de nem sértegetni jöttem. Szimplán elengedtem, hogy a közeljövőben a klasszikus értelemben vett társamat megtaláljam, mert egyszerűen egy átlag mai huszonéves nőhöz egyszerűen nincs idegzetem.


Szerintem nálad annyi az oka, hogy nem kaptál semmi jót a nőktől (én is csak 1 év jó kapcsolatot, ezelőtt 6 évvel). Belefáradtál, meguntad. Szerintem az a legjobb, amit tehetsz, hogy valamennyit azért kommunikálj velük. Ne nőként tekints rájuk, hanem sima, mezei emberként. B_ssz a világra, de ne utáld mindet, az legyen a fejedben, hogy nem vagy egyedül, neked is van női megfelelőd, valahol.


F/28

2020. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!