Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam "férfiként". Az olyan társadalmi elvárásokat mint pl a kezdeményezés, "nőre vadászás" csak 2-3 alkalommal sikerült teljesítenem, de barátnőm az nem lett, maradt a bánat és szomorúság. Odáig jutottam hogy szinte már rá sem nézek a lányokra, úgy érzem hogy ők csak elvárásokkal vannak tele én felém, úgy érzem hogy amíg én nem lépek, addig nem lesz semmi, és eddig úgy tűnik jól érzem ezt. Viszont belefáradtam a kudarcba, az állandó elutasításba, nem akarok kezdeményezni hogy aztán megint elutasítsanak, nekem ez nem megy. A magány viszont kezdi eldeformálni a személyiségemet, kezdek meghülyülni. Megkéne ölnöm magam?

2020. márc. 22. 17:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
22/F
2020. márc. 22. 17:55
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, amennyiben képes vagy a változásra.

Nem.

2020. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy képes lennék, mindig ilyen voltam
2020. márc. 22. 18:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna, annyira illik rám is. De ne öld meg magad, inkább sza.d le az egészet, keress valami elfoglaltságot, ne ezen agyalj egyfolytában
2020. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne sajnáltasd magad. Nem fogsz belehalni ha visszautasítanak, nyilván nem tetszhetsz mindenkinek. Ha gyenge vagy akkor add fel és ne siránkozz, ha tényleg vágysz kapcsolatra akkor pozitívan gondolkodj és ne add fel.

Nem feltétlenül kell neked kezdeményezned, amennyiben felkelted egy lány figyelmét, lehet hogy megteszi ő, de általában azt szeretik ha a férfi teszi meg az első lépést. Ez sokat jelent ám, ha azt látja van bátorságod és önbizalmad. Persze nem egyből kell, hanem miután látod hogy ő is adja a jeleket. Ha semmi ilyesmi akkor ne csodálkozz.

Az a baj hogy lehetne segíteni neked, de valószínűleg nem vagy hajlandó változtatni és nem magadon, hanem a “csajózós szokásaidon.” Tanulnod kéne a nőkről, hogy működnek meg ilyenek. Egyszer már próbáltam segíteni egy ilyennek, mint te, de nem volt hajlandó semmire. Így nem lehet.

2020. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazad van
2020. márc. 22. 18:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek hozzád.
2020. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Bárkinél megeshet, hogy egyedül éli le az életét

2020. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te egy hatalmas lúzer vagy:D akkora h ilyet meg nem látott a világ bameg! 16 éves vagy ideje már férfiasan viselkedni.. tokodnek lenni...de nem te basszus úgy hisztizel nyavalyogsz és sajnáltatod magad mint egy 5 éves kislány...ne csidálkozz, így tényleg nem érdemelsz puszit! Ha hisztizes és onsajnalat helyett végre osszeszednéd a tököd, és nem kell félni a visszautasításoktól, eléggé helyes vagyok! Sőt tovább megyek gyakoribb sztem top 5 helyes pasija ba benne vagyok...(nek kerek privátot köszi) szovL emellé meg jó auto pénz&sárm is párosul...jó autó alatt szalonbol kihozott 30 misis mercit értek...és szerinted engem nem utasítanak vissza? De igen! Van ilyen...el kell fogadni és ha visszautasitanak vagy bunkók akkor mi van? Összedől a világ? Vagy nem kel fel a nap? Nem! Én tudod mit szoktam csinalni ha egy csaj visszautasit? Rairok egy sokkal szebb csajra (vagy elhivom vacsirazni bár aranyasot barhol talalok) szóval szerzek jobb csajt előbb utóbb lesz vki...legyen onbizalmad és tokod mert ferfiatlan ez a félek a visszautasítástól stílus! Meg is erdemled és ne panaszkodj és ne írj ki ilyen hülye kérdést, semmi sincs ingyen, tenni kell érte! Kis bátorság ramirsz a csajra bokolsz neki próbálsz érdekesnek tűnni a szemében! Ha le pattint, ramirsz jobb csajra ha nem akk csaj rajtad múlik mi lesz belole! Férfiatlan nyavalygasvés szánalmas hiszti helyett inkább ezzel töltsd az idődet!
2020. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20:32: nem igaz, mert 22 vagyok :/

szerintem feketén keresed a pénzed, a leírásod alapján kva gáz ember lehetsz, talán még nálam is nagyobb :D ha nem tudsz segíteni, ne segíts, de ne oltogass és provokálj a baromságaiddal

2020. márc. 22. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!