Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Egy ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen kaliberű nőnek van esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Miért?


Kort is írjatok!



2020. márc. 23. 09:50
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Ez nagyon helyes lány. Inkább nekem nem lenne esélyem nála, sajnos. Tetszik a kis rókalány:)
2020. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
90%

#19: ez a lány attól szép, hogy emberi és megközelíthető. El tudom képzelni vele magam, mert nem a mindenki által ajnározott szexszimbólum, viszont szubjektíven ítélve szép ahhoz, hogy vonzó legyen a szememben.


Én nem mondom, hogy Palvin Barbi csúnya, de nem tudnék mit kezdeni vele. Olyan, mint egy zsiráf: szép - szép, de otthonra nem kéne.

2020. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
55%
#22 magyarán az önbizalom hianyosoknak az átlagos lány a gyönyörű, a gyönyörű meg csak annak akinek nagy az önbizalma.
2020. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
95%

23 ne forgasd ki a szavaimat. Az, amit elfogadok gyönyörűnek, nem egyenlő azzal, akit elfogadnék magamnak vagy akit elfogadok vonzónak.


Palvin Barbi szép nő, de egyszerűen a hozzám közelebbálló nők jobban felizgatnak. Egy freskót sem dugnék meg csak azért, mert szép. És nem hiszem magam az atyaistennek, hogy jól érezzem magam egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzem az illetőt hozzám illőnek, akár csak a külseje miatt.


Nem kell agysebésznek lenni szerintem ahhoz, hogy ezt belásd. Nem mindenkinek akkora az egója, hogy elhiggye magáról, hogy akárkihez illik, aki látszólag vevő rá. Nem akarom a legjobbat, mert nem vonz. A számomra legjobbat akarom, aki mellett felszabadultnak érzem magam például szex közben is. Ehhez az kell, hogy magamfajtának érezzem. Otthonosnak.

2020. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van önbizalmam és tudom mennyit érek, nem leszek egy vak és öntelt barom. A reálisat szeretem, nem a legszebbet. Egy szállodai lakosztály és egy otthonos kisház közül az utóbbi kellene. Akkor is, ha világhírű tervezők rakták össze az elsőt, feng shui meg minden szar alapján. A másodikat pedig csak valami hétköznapi ember. Abban élnék boldogabban, azt érezném magaménak, abban tudnám magam jobban elképzelni hosszú távon.
2020. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Most csak a testalkat a lényeg? Mert igen az jó.
2020. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Hát ő pont a zsánerem.
2020. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Mivel "beautyful slim" a kép neve, nyilván nem csúnya. Kicsit sovány, de ez nem jelent sokat, szerettem már bele duci és sovány nőbe is. A hajszíne tényleg bejövős, de a személyisége dönt inkább. Ha aranyos, megvan a közös hang, összhang, akkor nem ezek fognak számítani. Gondolom a mellméret miatt írtad ki a kérdést, de ne aggódj, a legtöbb férfit nem fogja zavarni, hogy nincsenek hatalmas keblek.
2020. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Én értelek de ez akkor is önbizalom hianybol fakad. Hisz te magad ismereted el hogy nem érzed magad hozzád közel állónak. Mert tökéletes. Tehát magadat nem tartod vele egy kaliberűnek. Jó persze lehet hogy nem is vagy. Ezt nem tudhatom mert nem ismerlek. Viszont ez így nem jó hozzaallas a dolgokhoz mert lehet hogy akiről te úgy gondolod hogy túl szép hozzád annak meg lehet pont te vagy az esete. Sose lehet tudni.
2020. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
32/F (lemaradt, #28 voltam)
2020. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!