Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Egy ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen kaliberű nőnek van esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Miért?


Kort is írjatok!



2020. márc. 23. 09:50
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

alakra jó.sot nagyon joo lenne,ha lenne egy keves melle.

arcra nem tetszik

2020. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Szép lány, szóval simán van esélye. :D
2020. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
66%
Nő vagyok, bocsánat, de ez kis híján olyan ronda, mint én 😱 Nem is értem az itteni véleményeket... Túl vékony, melle, feneke alig, az arca sem szép. Bármit is állítsanak itt, valójában a hozzá hasonló nők nem nagyon kellenek, esetleg olyanoknak, akiknek nem jut jobb.
2020. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

29: de ha nem érzem jól magam egy adott, hűdeszép ember mellett?

Nem, nekem nem több Palvin Barbi ennél a lánynál. És nem azért, mert kishitű vagyok. Egyszerűen csak nem.

2020. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Kilátszanak az oldalbordái, szóval tuti, hogy van esélye.
2020. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
67%

#19: Ez itt így megy. Amint egy hétköznapi, egyszerű lány képe kerül ki, a legtöbb hozzászóló azt hiszi, hogy befűzheti és elérhető. Amint egy jobb kategóriás, számukra elérhetetlen csaj képe kerül ki, azonnal támadják minden apróságért.

Nálam egyértelműen Palvin nyerne! :D

2020. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: miért lenne befűzhető egy stockphotos képen szereplő csaj? :D Ugyanúgy elküld a búsba, mint azok, akiket a modellszakma mégjobban körbenyalogat. Nem a külsőn múlik ez amúgy sem
2020. márc. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 VincentLaw ***** válasza:
Az vicces, hogy sok nő kritizálja az itteni férfiakat, hogy azért nincs barátnőjük, mert túlságosan magasak az igényeik és még sorolhatnám. Közben meg volt nő, aki csúnyának találja ezt a nőt, viszont az ide kommentelő pasik túlnyomó része azért hazavinné a képen lévő leányzót. Akkor most hogy is van ez? Még sem olyan magasak az itt lévő pasik igényei? :D
2020. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is szeretem, mikor nők akarják megmondani, hogy tetsszen nekem az, akire a legféltékenyebbek és a legjobban akarnak hasonlítani. A legtöbb nőismerősöm által ajnározott és követett nők nem jönnek be. Nem mondom, hogy nemi erőszakként élném meg, ha valamelyik rám mászna, de messze nem olyanok a szememben szexuálisan és szimpátiára sem, amekkora hírnévnek örvendenek. Ezer számomra vonzóbbat tudok mutatni az utcán (azt, hogy szebb, már le sem merem írni, mert ha nem a korongszáj és a füleid közé kifeszített "macskaszem" tetszik, akkor biztos hazudsz). Szóval lehet, mondom, csak lehet, hogy a nagy nőideálokat ti, nők teszitek azzá azáltal, hogy rájuk akartok hasonlítani, a férfiak többsége pedig mivel nem csúnya nők, ezt elfogadja. De az nem jelenti azt, hogy az az abszolút szép, az abszolút vonzó és az, akit inkább választanál egy olyan lány helyett, mint a vörös. Magatoknak csináljátok az önbizalomhiányt.
2020. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Hát ez a lány minden csak nem csinos vagy szép szóval úgy tűnik tényleg nem olyan nagyok az igényei az itteni pasiknak.
2020. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!