Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sovány, alacsony pasiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sovány, alacsony pasiként van esélyem egy Wossala Rozina kaliberű lánynál?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ő testesíti meg a tipikus szexisen molett nőtípust, ráadásul még arcra is nagyon szép. Ha most eltekintünk attól, hogy híres és egy hétköznapi ember lenne, akkor lenne esélyem egy hasonló kaliberű (vonzóan husis és szép valamint aranyos) csajnál, ha eközben én alacsony, sovány és gyenge testalkatú vagyok, de arcra legalább nincs velem gond? (privátban képet is küldhetek annak aki rám ír, persze csak ha érdekel)

Köszi a válaszokat.



2019. aug. 15. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Esély mindig van.
2019. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Honnan tudod, hogy jó teste van? Láttad már bikiniben? Ennyi ruha alatt bárki jól tud kinézni :D

Amúgy esélyed van, miért ne lenne. Próbálkozz ilyen csajoknál.

2019. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Elképesztően szexi ez a nő. Nagyon bejön.
2019. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Ez a nő gyönyörű, ezt nőként mondom. Ha hétköznapi ember lenne, akkor is egy nagydumás, jófej fickót tudok elképzelni mellette. Én is ilyen alkat vagyok, de nekem nem jönnek be a vékony pasik, mert nem szeretem magam dromedárnak érzeni egy férfi mellett. Inkább a mackósabb pasikat bírom. De mindenki ízlése más.
2019. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő a lányokra bukik, de hasonló lányoknál próbálkozhatsz.
2021. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!