Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Egy ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen kaliberű nőnek van esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Miért?


Kort is írjatok!



2020. márc. 23. 09:50
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
44%
Én lány vagyok,de hogy lehet azt mondani erre a lányra hogy nem csinos? Nem egy szépségideál,de azert valljuk be,hogy az atlag nonek nincs ilyen alakja mint ennek a lanynak..Es igen,O sem tokeltes,de az atlag meg ennyire se.. ugy hogy nekem az a velemenyem,hogy nem a legszebb lany akit valaha lattam,de csinos es rendben van.
2020. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk mert semmi melle és olyan csont sovány hogy a könyökével fát lehetne hasogatni. Ne reklamozzatok már ezt a testkepet. Ez pont olyan rossz mint az elhízást mentegetni.
2020. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
66%
Es ha ilyen az alakja? Honnan tudod te,hogy ilyen-e alapból vagy sem? Vannak akik naponta 5x esznek,meg sem hiznak 1 grammot sem.. miert faj neked az,ha a ferfiaknak ez tetszik?
2020. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Jaj ez a sokat eszik mégse hízik duma olyan mint az alig eszik mégse tud fogyni szöveg. 😆
2020. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Miért olyan, utolsó, mi az analógia?


Tánctanárom (férfi) napi kb 3000-5000 kcal-t eszik meg, mégis 56 kg.(kb 160 centi magas, de még így is vékony)

2020. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Létező jelenség egyébként mindkettő, amit #44 említ, csakhogy nem normális. Az én alkatom sem azért olyan, mint ennek a lánynak, mert egészséges vagyok; kell hozzá anyagcsere-, hormon- és felszívódási zavar. Valami szinte biztosan van minden hasonló esetben, csak épp diagnosztizálatlanul.
2020. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Igen csak akik betegesen sovanyak vagy kövérek az esetek 98 százalékaban amúgy nem betegség miatt. Ez a csaj gondolom modell és meg kell felelni az elvarasoknak ami azt jelenti hogy a bmi-jenek a súlyosan alultáplált kategóriában kell lennie. Ezt isteniteni meg épp olyan szörnyű mintha azt mondanád a 150 kilosnak hogy fogadd el így magad mert így is csinos vagy.
2020. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!