Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Zavaró, ha egy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Zavaró, ha egy 30-as férfinak ilyen autója van?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 23. 10:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hol az autó?? 🤨
2020. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekel az autó. Már leírtam pár ehhez hasonló kérdésnél. A férjemnek nincs autója, nem is lesz. Nekem se. És tökéletesen boldogok vagyunk nélküle is.
2020. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

Szüleimnek Ignis van, friss jogsival még azt vezettem, azóta tudom, mekkora szarrakás 😂

Ettől függetlenül nem zavarna, vezessen azt, amit jónak lát, biztos nem lenne döntő, hogy milyen autója van, vagy van-e egyáltalán. Nekem van egy Volkswagen Borám, nem mai, de tökéletesen megfelel számomra.

2020. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
16%
Itt egyedül a 4-es válaszoló volt őszinte...
2020. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
kroll1, úgy látom, hogy még a nevedet is elírtad. K helyett T lett volna. :))
2020. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ennek az árából valami normálisabb autó is meglett volna.


Mint valami vidámparkba használatos játékautó.


29/an

2020. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Annyira szánalmas, ahogy egyesek az igazukat bizonygatva neveznek hazugnak másokat. Nincs autóm, és a férjemnek sincs, szemprobléma miatt nem is lehet. Mégis boldogok vagyunk. A házunk közelében van villamosmegálló. Mindkettőnknek 15 perc beérni a munkahelyére. Bevásárlóközpont pedig mellettünk van. De higgy csak amit akarsz, senkinek nem tartozom magyarázattal. #12 voltam.
2020. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aki őszintén és normálisan írt annak meg külön köszi.
2020. márc. 23. 13:39
 19/26 anonim ***** válasza:
Már bocs, de férfiként biztos nem égetném magam ilyennel.
2020. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19-es!


"Már bocs, de férfiként biztos nem égetném magam ilyennel."


Habár én autómániásként írok most, de téged miért zavar, ha másnak ilyen van? Nem mindenkinek azért kell autó, mert menőzni akar vele. Van aki csak eljutni A-ból B-be.

2020. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!