Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy randin miért lesz flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin miért lesz flegma és elutasító egy nő amint megtudja hogy nincs autója a férfinak?

Figyelt kérdés

Előtte fél órán keresztül nagyon érdeklődő volt, kedves, jókedvű, de amint ez kiderült mintha átkapcsolt volna egy nagyon flegma és lerázós stílusba.


A nő 23 éves, a férfi 34 és nem csóró, csak nincs szüksége autóra.


Ez a helyzet inkább kivétel vagy sajnos gyakori?



2018. dec. 26. 18:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább kivétel. Valamilyen szinten én is "csalódott" lennék, pusztán mert imádom az autókat meg ha egy pasi jól vezet. De nem flegmáznék ezért senkivel. Akinél ez kizáró ok azt hagyni kell a francba.
2018. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem unjátok még?
2018. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:

Nekem sincs szükségem második házra, meg 200 millióra a bankba. Csak nézzem őket? Arra felesleges...


😂😂

2018. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

# 2


Persze hogy unja sok férfi hogy ilyen nőkre kell időt pazarolni.

2018. dec. 26. 18:29
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

lehet azt érezte meg,hogy ez számodra frusztráló amikor szóba került.

a frusztrált vagy megfelelési kényszeres férfiakra meg radarja van a nőknek és taszítja őket.

vagy az is lehet,hogy túlságosan belementél olyan témákba,amik meglehetősen távol állnak a jókedvű flörtöléstől és ezt unta el,mert jól érezni magát ment oda,nem pedig komolykodni.

és az is lehet,hogy te nyugtáztad a flegma viselkedést,büntetlenül hagytad úgymod,ami egy elég erős keret átadás,gyengeség.

ezt sem szeretik túlzottan és taszító nekik.

2018. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Így jár az, aki titkolja, hogy magángépe van.

32/f

2018. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lány felszínes, és nem érdekled...

Szerinted mi más az oka? Lépj tovább.


32N

2018. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, honnan szeditek ezeket a mucikat, ha nem kamu, de életemben nem panaszkodott nekem egy barátnőm sem, hogy nincs autója a pasinak. Olyanokon szoktunk kiakadni, ha a pasi flörtöl másokkal a nője mellett, vagy a mama csinálja neki 30 évesen is az esti kakaót... de autó?
2018. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem únjátok még? Mint a demóban.
2018. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom mondta nemrég hogy randizott egy ilyen nővel. De több részletet nem tudok.
2018. dec. 26. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!