Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nőnek tehetősebb és jóképű hapsijai voltak korábban, lejjebb adná az elvárásait, ha egy kevésbé jómódú és kevésbé jól kinéző férfi kerülne nála képbe?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy egyedülálló nővel néhány hónapja. Szeretünk egymás közelében lenni, nagyon sok közös témánk van, sokat nevetünk, egyre többet találkozunk és már csók is volt közöttünk viszont úgy érzem, h sem az anyagi helyzetem miatt, sem a kevésbé előnyös kinézetem miatt nem jutunk egyről a kettőre....

Egyszer már megemlítette, h hatalmas családi házban is élt az egyik volt párjával a főváros elit negyedében, a legutóbbi barátjának meg egy hatalmas hat szobás lakása volt a belvárosban....

Engem ez eléggé nyomaszt, h jelen pillanatban egyéb családi okok miatt egy peremkerületi egyszobás garzonban élek, de rendben tartom, tehát ne egy lelakott kis lakásra gondoljatok....

Mivel írtam, h csók volt már közöttünk, tegnap is nálam volt, főztünk, ettünk, zenét hallgattunk, sokat beszélgettünk és meg szerettem volna ismételni a csókot, de elhúzódott tőlem és azt mondta, h nem érzi jól magát, el szeretne menni. Azóta kerestem, megkérdeztem, h mi volt a baj, de még csak el se olvasta amit írtam neki....

Reménykedek még de nem tudom mi lesz..


2020. márc. 26. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Szóval ha nem jön össze ez a kapcsolat, akkor szerinted csak az anyagi helyzeted lehet az oka?
2020. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Kuka. Minden nő ugyanolyan, majd rájössz.
2020. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha elég lenne a pénz neki, akkor nem exekről beszélnétek. Egyébként is akkora baromság az ex téma, mindenki megüti vele a bokáját. Jobb nem tudni róluk.


Valamit elcsesztél tegnap. Nem tudom mit mondhattál, de elment tőled a kedve.

De lehet, hogy tényleg lebetegedett.

2020. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt általánosítva nem lehet elmondani, de igen, valószínű. Ha egy nő megszokta azt,hogy nem saját maga teremti meg az anyagi hátteret hanem ezt egy pasitól várja el, és az igényei magasak,várható,hogy ilyen alanyt keres.


De úgy gondolom,hogy eleve feltérképezi ezt az ismerkedésnél. Ha beszéltetek korábban arról,hogy Te hol laksz/dolgozol, gondolom tudja,hogy van-e autód, ha igen, az milyen, akkor ennek tudatában már lezárta volna az elején az ismerkedést ha Nála kizáró tényező lenne bármelyik.


Az is lehet,hogy akkor tudatosult ez Benne amikor felment Hozzád.


Ne sajnáld, és ne firtasd az okát annak,hogy ez miért történt így.


Nincs jelentősége,hogy miért zárta hirtelen le a további ismerkedést. Ha nem jöttél be Neki ennyi ismerkedés után akkor se, akkor meg főleg nem, ha az anyagi helyzeted nem felelt meg az elvárásainak.


Engedd el a gondolatot mielőtt aláásná az önbizalmadat.

2020. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Valszeg a nagymenő pacákok más nőket is tartottak ő meg kiesett a pixisből. Nem tuti hogy ő kezdeményezte szakítást. Mit mikor tudott meg a te anyagi helyzetedről? Csókolóztatok randin majd mikor felvitted a kéglibe már beteg lett a pettinghez?
2020. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért mennyire jellemző az itteni luzerekre, hogy annyira tökéletesek, hogy semmi másért nem lehet őket visszautasítani, csak azért, mert nem 5 szobás házuk van.
2020. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell bepánikolni, van, hogy teljesen banális okok miatt lépnek le a felek olyan hirtelen. Pl: ettek valamit, és nagyon sos-ben haza akart érni a wcre :) Ugye, hogy ilyenre nem is gondolna senki? :D


Viszont nem értem, hogy miért kérkedett, hogy azelött hol élt, ezt inkább a tinik szokták, hogy menőzzenek.


Mióta nem válaszol a megkeresésedre?

Mert ha más oldalakon aktiv, de feléd passziv, akkor valóban gondok vannak.


Azt meg ne szégyeld, hogy hol élsz, az a lényeg, van tető a fejed felett :) Aki ilyen miatt ott hagy, az annyit is ér.

2020. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

"Valszeg a nagymenő pacákok más nőket is tartottak ő meg kiesett a pixisből."


Jól látod, így van. Luxus k volt. Minden nő ilyen, oda megy ahol többet kap enni, s mindig csak "beérik" az aktuálissal, mert mindig lesz aki többet tud enni adni. Vmelyik földesúr megkívánta a kivágott őnagyságát.

2020. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, ja, minden nő ilyen...

Volt egy férfi, aki étteremről étteremre vitt és európai körutazásra akart vinni. Én meg eldobtam az európai körutazást egy férfiért, akit szeretek és akinek nem fogok kelleni soha.

2020. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy eldobtad, gondolom az egyik 60 éves volt, a másik meg korban hozzád illő, vagy egyéb "eltitkolt" dolgok voltak a háttérben, amiket nem osztasz meg velünk a saját magad "fényezése" végett. A nők meg a hűség... Aha. Az meg a másik, hogy én se feküdnék össze egy kutyával, mert hűséges.
2020. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!