Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van kiút abból a csapdahelyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút abból a csapdahelyzetből hogy bármiféle pozitív tapasztalat és ebből fakadó motiváció híján nem megy jól a csajozás, de még a csajozás egyik lehetséges alapjának tekintett anyagi feltételek megteremtése sem?

Figyelt kérdés

Ez egy ördögi körnek látszik egyfajta 22-es csapdája: Ha nincs pozitív tapasztalatod nem fog sikerülni, ha viszont nem sikerül soha akkor nincs motivációd, nincs lelki erőd a sikerhez, semmilyen téren.

Sajnos eljutottam oda hogy nem tud érdekelni a pénz sem mert nem tudom mire költeni amitől boldog lehetnék (persze nem fogom odaadni elhiheted), és ugyanígy saját autó vagy ház is offos, mert nem motivál a megszerzése, mégha ezen múlna is az egész.

A külsőmmel nincs igazán gond, bár a nőknek nem vonzó de szerintem elmegy. Viszont a bizodalmam erősen megingott a nőkben, s mivel sosem volt sikerem náluk nem is vagyok képes magabiztosan közeledni feléjük, legszívesebben kerülöm őket nagy ívből. Viszont bárki bármi mást mondana: csak nővel volna értelme az egész életnek

Nem a nagyarcú senkik oltogatása érdekelne, hanem az hogy miként lehet motiválni önmagunkat a magabiztos hozzáállás eléréséhez?

27/F



2020. márc. 29. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kiút ebből a tébolyból :(
2020. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

amíg így gondolkozol, addig nem is fog változni semmi.


motíváció nélkül kell cselekedni.

2020. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ha nincs pozitív tapasztalatod nem fog sikerülni"


Ez csak azokra igaz, akik sosem tettek érdemi erőfeszítést.

Ajánlanám figyelmedbe az alábbi mondást, amit Robert Downey Jr mondott:


"Az összeomlás az út része. Megragadni ebben az állapotban: az már egy elcseszett döntés."


Itt olvashatod:


[link]


Az ő esetében egyébként ez a mondás a PÁLYAFUTÁSÁRA vonatkozott. Neki sikerült újra a csúcsra kerülnie az egyébként megérdemelt (drogozás miatti) mellőzöttségből. Nem sokan tudnák/tudták utánacsinálni.

2020. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valahogy én is így vagyok vele.

A pénz keresés engem sem motivál, mert igazából nem tudom mire értelmesen elkölteni. Most gyűjthetnék egy házra, de minek? Egyedül költözzek oda?

Mitől lesz akkor jobb nekem? Saját lakásom van már.

Kocsira nincs szükségem, teljesen fölösleges, úgysem használnám eddig sem szorultam rá soha. Azért, hogy villogjak vele meg aztán pláne nem kell.

Igazából semmilyen drága dologra nincs szükségem, és nem is érdekel. Ilyenekre sajnálom viszont a pénzt: pl drága, márkás ruhákra, vagy csak úgy elszórni baromságokra.

2020. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, jó látni hogy megértettétek a kérdést

4# látom hogy átérzed a dolgot, jó látni hogy más is tudja miről van szó, köszönöm hogy megosztottad

2020. márc. 30. 23:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom már hogy van kiút srácok, s meg is fogom találni ha addig élek is. Rájöttem hogy degenerált világunkban minden lényegi problémára van megoldás, csak tényleg profin kell hozzáállni, ha pedig nem megy akkor profiktól kell tanulni.
2020. márc. 31. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan ertelemben nincs "kiut", ahogy te gondolod.


A kiut az, hogy azt csinalod, amit szeretsz, es nem csungsz senkin, a noket meg szepen elfelejted es hagyod a francba.


35F incel

2020. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A nők elfelejtése nem működhet, hacsak nem vonul el az ember a világtól mint egy remete. Mert amúgy lépten-nyomon találkozik velük az ember, kikerülhetetlenek, legalábbis egészséges férfiemberként azok. És akkor fájni fog...
2020. márc. 31. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!