Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közepesen szép / átlagos külsejű 20-26 éves nő egy társkereső alkalmazáson egy nap alatt kap üzenetet 20 számára szimpatikus férfitól, akkor ezek közül miért csak a 2-3 legjóképűbbnek fog visszaírni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 17:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

1. A kisugárzást nem látod egy fotón. Az élőben, randin látod, de nem fog senki 20 pasival randizni.

2. A hozzád hasonlóak mindig meg vannak róla győződve, hogy remek a kisugárzásuk. Pedig általában nem.

3. Nincs reprezentatív mintád, nem tudod, kire írt rá, lehet hogy nem e legjobb képűre. Fogalmad sincs, ő mi alapján válogat.

4. Az hogy merre húz nem jelent sokat, csak azt, hogy igen, lehet.....de aztán megnézi és eldönti, melyik 2-3 nak ír.

2020. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Hát, irigy vagyok valamilyen szinten azokra a top csávókra akiknek rengeteg match-ük van és kb minden nő válaszol az üzeneteikre a társkereső platformokon.


Ha férfi lennél, jó képeid lennének, jó profilleírásod, kedvesen üzennél a lányoknak, de mégis iszonyat ritkán alakulna ki beszélgetés egy lánnyal és abban a beszélgetésben is inkább Te kérdeznél mindig és a lány kb. sosem, szerintem Te sem örülnél.

2020. márc. 30. 20:39
 13/24 A kérdező kommentje:
Az előző hozzászólásom a 10-es kommentelőnek ment.
2020. márc. 30. 20:41
 14/24 A kérdező kommentje:
11-es, úgy értettem a kisugárzással kapcsolatos dolgot, hogy néhány kép alapján nagyjából be tudod lőni, hogy milyen a lány karaktere (külsőre és belsőre) és személyisége és ezek alapján következtetni tudsz arra, hogy élőben mekkora valószínűséggel derülne majd ki az, hogy ő a Te eseted.
2020. márc. 30. 20:50
 15/24 anonim ***** válasza:

20 emberrel egyszerre nem lehet aktivan levelezni. Ha csak 10 percet szan egyre egy este, az is 200 perc, vagyis harom ora, minden nap. Es tobbseguk az uzenetre megint rogton valaszol, es ismet valaszt var. Akkor meg jon majd a ”miert nem valaszol, ha online van?". Ha erre mondjuk megirna oszinten (mert legyen am oszinte!), hogy bocs, de azert nem valaszoltam orakig, mert 19 masiknak valaszoltam kozben, akkor jon a r...zas, meg a durci, hogy tobb vasat tart a tuzbe.

Raadasul 20 embernel azt sem lehet mar fejben tartani, melyikuk mit irt, mi volt a hobbija, keveredik az egesz. Egyszeruen lehetetlen. Tudom, mert probaltam.

2020. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#14 Én értelek, de továbbra is azt állítom, hogy nekem például nőként a fotók nem sokat mondanak. (Mondjuk én ezért sem használok online társkeresőt) Akik eddig voltak parntereim, egy kép alapján simán tovább lapoztam volna rajtuk, még elsőre sem jöttek be nagyon, és mégis szerelem lett a vége. Hogy őszinte legyek, fotóról nem sok ember tetszik, tehát ha csak onnan válogathatok, értelem szerűen azt választom ki aki megragad valamivel. Én 20 hasonló karakterű "nincs vele gond" csávóval nem tudok mit kezdeni.

Mindazonáltal, hogy mi ragad meg.....az már más kérdés. Ne kérd számon a nőket emiatt, majd ők eldöntik és vállalják a felelősséget a döntésükért.

2020. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Azért az itteni válaszokon el lehet gondolkodni. Azt írja egyik nő, hogy nem 20, hanem 3 férfi szimpatikus neki. Ez 15% -os arány. Férfiként még azt is elhiszem, hogy a társkereső férfiak fele gnóm vagy gyökér farokképküldő. Ez 50%. Tehát még mindig van 35% különbség. Ők hol vannak, velük mi baj?
2020. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17-es, a 16-os válaszában van a kulcs.


A nőknek, akik legalább közepesen szépek, nem elég az, hogy valaki "nincs vele gond" csávó a profilja alapján. Kell nekik valami plusz, profil alapján, valami ami lenyűgözi őket, valami fűszer. A hétköznapi férfiak (akkor is, ha helyesek), nem kellenek a szebb nőknek. A legérdekesebb jóképűeknek írnak csak vissza.


Nők, reakció, ellenvélemény? :D

2020. márc. 30. 21:24
 19/24 anonim ***** válasza:
Soha nem társkeresőztem, de ha körbenézek az utcán, munkahelyemen, ismeretségi körömben, akkor igen, kb. a férfiak 15%-a az, aki bejön külső és belső szempontjából is, akinek én is bejövök, és elképzelhető, hogy kapcsolat lesz belőle. Szerintem ez teljesen reális. A férjemnek is nagyon kevés nő jön be, igen válogatós. Pont az a baj, hogy egy csomó pasi ráhajt boldog-bodogtalanra, max. egy dugásra jó lesz.
2020. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy az a nő, akit te csak közepesnek titulálsz, az másnak meg vonzó, szép. És lehet, hogy annak a nőnek ez a srác a pluszos, te meg a közepes. Nekem eddig csak olyan párjaim voltak, akik nagyon vonzónak tartottak, nem csak közepesnek, vagy átlagosnak.
2020. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!