Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közepesen szép / átlagos külsejű 20-26 éves nő egy társkereső alkalmazáson egy nap alatt kap üzenetet 20 számára szimpatikus férfitól, akkor ezek közül miért csak a 2-3 legjóképűbbnek fog visszaírni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 17:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hát, 19-es, én olyokra nem írok, akikkel csak szexelnék. Olyanokra írok, akiket el tudnék képzelni barátnőmnek. Akik a képek alapján kedvesek, szerények, nem túl kövérek és az arcuk tetszik. Én nem vagyok sem csúnya, sem hibátlan, külsőre valamivel az átlag felett vagyok.


A társkeresős profilom viszont lehet, hogy kicsit hétköznapi, ez igaz. Nincs semmi extra a profilomban.


Kellene valami olyan kép, amin hegyet mászok vagy olyan, amin egy szép szőlőhegyen egy pohár borral, ingben, mosolyogva beszélgetek vagy egy olyan kép, amin a nem létező gyönyörű, világos, saját lakásomban vagyok vagy egy olyan, amin egy cuki kölyökkutyát tartok a kezemben, akár egy olyan, amin egy szép zongorán zongorázok stb.


Egy vagy több ilyen kép dobna egyet a profilomon és lehetséges, hogy több közepesen szép vagy annál szebb lány visszaírna, mert ők mind a pluszt, az extrát keresik és a hétköznapi profilú férfiaknak nem írnak vissza.

2020. márc. 30. 22:01
 22/24 anonim ***** válasza:
Ezért kell a való életben ismerkedni, Ott nem 3 kép alapján alkotnak rólad vélemyényt.
2020. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
19: Férfiként nem ez a baj. Soha nem hajtottam rá minden nőre, csak aki tetszik ,valami megfogott benne. Inkább az a baj, hogy mivel ez csekély szám, ebből én senkinek sem jöttem be (pedig átlagos csajok voltak mind, nem modellek) és 33 évesen az első randimat "várom". Ez a probléma, emiatt "másznak rá mindenre, ami mozog" egyesek. Hisz esély nincs kapcsolatra másképp.
2020. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem sikerült megértened a válaszomat. A 16-os vagyok. írtam, hogy élőben, a valóságban minden pasim tök átlagos volt. Még engem sem érdekeltek első látásra.

A plusz, a bónusz az az adatlapban keresendő egy társkeresőn. Mondjuk egyező hobbik, érdekes tanulmányok, jó stílus stb. Ha csak képek vannak, mindenki, nemtől függetlenül a neki leginkább tetsző egyedet fogja választani, mert más alapján NEM TUD választani.


Nyavalygás helyett ismerkedj élőben, mert a társkeresők, pláne az ilyen tinder féle szenny semmit nem ér.

2020. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!