Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy nem a pénz számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem a pénz számít, csak a nők véleményére vagyok kíváncsi hogy nettó 300 ezres fizetést Budapesten jónak tartotok-e?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 21:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%
Én örülnék ha ennyit keresnék.
2020. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
8%
Éhenhalás ellen jó. Élni kevés.
2020. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%

Azért vicces, hogy pont most árasztotta el a gyakorit rengeteg olyan kérdés, hogy ha a karantén továbbra is kitart, hányan veszítik el a munkájukat, hányaknak nincsen megtakarítása, és akkor jön itt a fikázó brigád, hogy "cöh, 300 ezer az semmi".


Ne értsetek félre, nekem van megtakarításom. És a kérdezőt sem értem, mert ha azt kérdezi, akarok-e 300 ezret fizetésnek, akkor aha, akarok, de a pasi pénze annyi legyen, amennyit elkölt.

2020. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
300 netto azért elég jó pénz, ebből már nem kell szűkölködnöd és még egy nyaralás is belefér.
2020. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos. Bp-n diplomások között.
2020. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Én kijönnék ebből simán úgy hogy havi százast félre is tudnék tenni. Nem értem mi rossz van ebben a pénzben.
2020. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szarul bánhattok a pénzzel, ha ennyiből nem tudtok megélni. Én fél éve dolgozok, tehát összesen csak 6 havi fizut kaptam eddig, és abból is csak 2-nél volt 300 nettó a fizum, a több hónapban eleinte 260. És így is van jelenleg 800 ezer forintom, pedig ez idő alatt kifizettem már előre egy nyaralást, vettem újonnan iPadet, kb 100 ezer forint értékben márkás ruhákat stb. Egyáltalán nem szűkölködök, és amint látjátok, nagyon szépen félre is tudok tenni, és mindent meg tudok venni magamnak, amire szükségem van.


Persze ehhez hozzátartozik, hogy nem albérletben élek. Hülye lennék havi szinten 150 ezret fizetni valakinek, amiért olyan pofátlan, hogy ennyit elkér :D Inkább összespórolok egy saját lakásra.

2020. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%

#10

Ja, csak az a nem mindegy, hogy ezt a pénzt kényelmes irodai/home office munkával keresed meg, vagy kemény fizikai, váltott műszakos melóval, aminek már a gondolatától is tönkre megy az egészségem. Én biztos nem csinálnám, még akkor se, ha többet keresnék ott, mint irodában.

2020. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
4%

Én a saját fizetésemet is keveslem. Átlagban nettó 600 ezret keresek, plusz bónusz és 13. havi. A válság miatt most fizetésemelést se lesz, valószínűleg jövőre se. A bónuszokról szintén le lehet mondani. Kifogásokat nem fogok keresni, hiszen csak az eredmény a lényeg, a körülmények nem számítanak. Így pedig nem is várom el egy nőtől se, hogy ismerkedjen velem, hiszen nem tudom hozni a stabilitást, ami azt gondolom alap lenne még ebben a helyzetben is.


36F

2020. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17%
Ez a minimum fizetés egy férfinak ahhoz, hogy ne csak a prostik jussanak neki.
2020. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!