Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy nem a pénz számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem a pénz számít, csak a nők véleményére vagyok kíváncsi hogy nettó 300 ezres fizetést Budapesten jónak tartotok-e?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 21:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Én mint nő, többet akarok keresni. Ha a barátom ennyit keresne, felőlem ok, de szeresse a munkáját. Viszont ha nem szereti, csak nem a tettek embere, lusta váltani, tanulni, közben meg morgolódik, akkor az gáz.
2020. márc. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
10: Akkor örülj, én mérnök informatikusként keresek 290 + cafeteria-t, igaz, 1 műszakban, de csak viszonyításképp....
2020. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

22-es te valamit nagyon elk_rsz, ennyit a kezdő programozók kapnak sőt 300-350e nettó alatta a balszemét nem nyitja ki senki.


Amùgy ez a 300e tényleg semmi egy segédmunkás lassan többet kap,attól függ munka előtt hanyadjára van beb_szva mennyire tud dolgozni kb.


Egy őr is hazavisz már ennyit,meg egy pénztáros is.


300e éhenhalni meg megélni kevés.

2020. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

300 ezer felénél egy kicsivel többet keresek. Van házam, amit örököltem, van autóm és nem hónapról hónapra élek az agglomerációban. Pestre járok be dolgozni.

Nyilván az életszínvonal nemcsak ettől függ. Van-e saját ház/lakás vagy ebből minden hónapba albérletet kell fizetni. Van-e hitel?

Viszont párválasztásnál nem érdekel a fizetése. Már vagy fél éve együtt voltam a párommal, mikor tudtam, hogy egész pontosan mennyit keres.

2020. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az fontosabb, hogy amit keresel, abból hogy jössz ki.

Mert van, aki nettó kétszázból is megél, még félre is tesz havonta 10-15 ruppót lakáskasszába vagy nyaralásra.

Más meg kereshet 300 fölött, akkor is elb...ssza a pénzét, mert neki kell az új XBox, meg kéthavonta lecseréli a telefonját, meg kartonszámra veszi a redbullt meg a chipset, aztán hóvégén már nem marad pénze.

2020. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"a kezdő programozók kapnak sőt 300-350e nettó"

Az informatikus nem csak programozó lehet. De ha ennyit sem tudsz, nagyon hiteles, ahogy osztod az észt a munkaerőpiaccal kapcsolatban :D

2020. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Viszonyítás kérdése. Apum, lazán megkeresi 1 nap alatt, viszont nekem a kezdő fizetésem ennek kb a fele lesz. Egyébként egész jó.
2020. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 tambi3 ***** válasza:

Kedves Kérdező és Előttemszólók!


Hogy a 300 eFt havonta nem rossz, azt onnan tudom, hogy mi ketten a feleségemmel nagyjából 4-500 eFt-ot költünk átlagban. És ebben már az olasz nyaralás (attól tartok, az idén elmarad...), a BMW 530xd szervízköltsége, sőt a gyorshajtási bírság is belefér, a színházzal, koncerttel, étteremmel, parfűmökkel, táskákkal, szandálokkal együtt... Mivel otthoni pénzügyekkel nem foglakozom (nekem elég, ha megvan mindenem), bizonyára nagyon ügyes a feleségem...

Szerény kis cégem van, ahol a kevésbé kvalifikált betanított munkások nettó 7-800 eFt-ot, a mégkevésbé kvalifikált segédmunkások 5-600 eFt-ot keresnek. Mivel emiatt hatalmas az elégedetlenség (persze volt már másfél millió is!), talán helyes lenne elbocsátani mindenkit, és a "vírus-helyzet" után újrakezdeni olyanokkal, akiknek megfelel, ha annyit kereshetnek Magyarországon, mint mások Ausztriában...és ez nem mindegy!

Az igaz viszont, hogy a cég összes munkatársai közül csak egyetlen embernek dolgozik a felesége, az meg én vagyok... a többi mind "megengedheti magának", hogy "az asszony ne dolgozzon"...

Nálunk "sima" érettségivel a 24 éves "menedzser aszisztens" kfiz bére nettó 450.000...

Kafetéria nincs, csak ingyen kávé, "cappuccino", forrócsoki, és ezek ízlés szerinti keverékének korlátlan fogyasztása, no meg ásványvíz, továbbá sör-bor-pálinka. Ez utóbbiak csak céges bulikon.


Ha az eddigiekért nem köveztek meg, úgy érdekelne a véleményetek, nevezetesen 6-800.000 Ft-ért találok új munkatársakat?


Köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28: "Szerény kis cégem van, ahol a kevésbé kvalifikált betanított munkások nettó 7-800 eFt-ot, "


Nem kevered a céges kifizetéssel? :D A cégnek kb 2x annyiba kerül egyy ember, mint a munkavállaló számára kifizetett bruttó. Tehát 400 a bruttója, ebből kikap 270... bár segédmunkás inkább 150 körül keres, ha jól keres nettóban.

2020. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Budapesten lehet, hogy ez kevésnek számít, de a vidéki Magyarországon 300 nettó (ami 450 ezer bruttó) még jóval az átlag feletti fizetésnek számít.

Mivel a kérdés Budapestről szól, ahol az átlagfizetés magasabb, mint az egész országot nézve, így ott ez jobban közelít az átlagos fizetéshez.

Az, hogy jó-e, már személyes körülményektől függ. Egyáltalán nem mindegy, hogy van-e már olyan anyagi háttered (pl. lakás), amire nem kell költeni, vagy még előtte állsz s a jelenleg is (vagy a jövőben) hitelt kell törlesztened.

Egyáltalán nem mindegy, hogy hány embert kell eltartani ennyi pénzből, s azok közül hányan keresnek.

Két együtt élő fiatal gyermek nélkül, ha ennyit keresnek fejenként, akkor abból nagyon szépen meg lehet élni (utazások stb. bőven belefér).

Egy embernek is elég, ha a lakhatása megoldott.

Ellenben csak egy ilyen keresettel 2,3 vagy 4 főt eltartani már egyre nagyobb kihívás, sőt, 3 felett már igencsak szegényes körülményeket biztosít, sőt, mondhatni embertelent...

Tehát a kérdés mindig az, hogy azt a fizetést hány főre kell szétosztani.

Ha az EGÉSZET a csajodra tudod szánni, akkor azért erre már lesznek "vevők" :-)

2020. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!