Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik nem látszat kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Tehát aki őszinte kapcsolatot akar, és nem csak a barátnői előtt akar menőzni hogy folyamatosan tölti fel a jobbnál jobb képeket a fb-ra vagy instagramra. Engem az ilyen lányok taszítanak.

Őszinte, egyszerűbb, szolidabb lányok tetszenek, akikek hosszabb távra lehet tervezni. Vagy ilyen lányok csak az álmomban léteznek? Mit nem adnék egy ilyen lányért:)


2020. márc. 31. 16:30
1 2
 1/16 Lady Beth ***** válasza:
87%
Bocs de itt csak férfiak vannak.
2020. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kirakat kapcsolatban élek. Ennek ellenére azért bocsánat, ha időnként szeretem megosztani az élményeimet az ismerőseimmel, ha ez azt is jelenti, hogy felteszek pár képet az utazásainkról, vagy akár valami különlegesebb dologról, pl az eljegyzésünkről, esküvőnkről.
2020. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Vannak. És mondd, vannak olyan férfiak akik rájöttek, hogy egy kapcsolat nem folyamatos rózsaszín köd? És hogy ha valami hiányzik azt nem a kapcsolaton kívül kell keresni? Vannak olyanok akik tudják, hogy igenis kompromisszumokat kell kötni, sőt, tartani kell őket örökké mert azt az embert választottam akivel így tudunk csak együttműködni? Van olyan pasi aki képes velem szemben normális kritikát megfogalmazni a javamra ha már a párja vagyok, és ő is képes előttem felvállalni a gyengeségeit és építeni magát?


Ha adnál valamit egy normális lányért akkor az először az egód legyen, és ne skatulyázd be őket. Nem mindenki használja az instagramot csak te valamiért nem veszed észre az olyan nőket akik szolidabbak és nem ott élik az életüket. Vajon te hol éled az életedet? A neten?

2020. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Sosem voltam kirakatkapcsolatban és szinte sose töltök fel semmit közösségi oldalakra, arra használom őket, hogy azzal a kevés barátommal és haverommal tartsam a kapcsolatot, akik tényleg érdekelnek. Az egész baráti köröm hozzám hasonló emberekből áll. Ilyen is van.
2020. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy olyan lányt találj, aki magad miatt szeret.
2020. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%

"Őszinte, egyszerűbb, szolidabb lányok tetszenek, akikek hosszabb távra lehet tervezni. Vagy ilyen lányok csak az álmomban léteznek?"


El kell szomorítsalak, mert bár léteznek, de pont ugyanazt keresi mint az összes többi, csak mondani mondanak mást. Több százezer éves ösztönök alapján választanak párt, és ez jól beléjük van kódolva.

2020. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Mit nem adnék olyan férfiért, aki nem előítéletes.
2020. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
#7: Az előítéleteink a nők miatt alakultak ki, van alapjuk.
2020. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
#7 tudod az előítéletek soha nem alaptalanok...
2020. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor az, hogy minden pasi egy igénytelen, nőverő, agresszív szardarab, az meg a ti hibátok?
2020. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!