Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 éves férfiak hány százalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 éves férfiak hány százalékánál kizáró ok egy előző kapcsolatból származó gyerek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 17:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#7: Nem utasított el. Éppen, hogy csak náluk van esélyem és az előző ls eddigi egyetlen barátnőm is egy egyedülálló anya volt, azért érdekelnek.
2020. márc. 31. 18:17
 12/28 anonim ***** válasza:
60%
6-os, én válogattam gyerekkel is. Inkább összejöttem egy szintén gyerekes, intelligens, jó humorú, jó kiállású férfival, mint egy gyerektelen bétával. És az exem, aki jó pasi, szintén egy csinos, gyerekes nővel jött össze.
2020. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12: Mivel ez a két választási lehetőséged volt. Alfa gyerekkel vagy béta gyerek nélkül. Alfa gyerek nélkül? Olyat nem választhattál.
2020. márc. 31. 18:21
 14/28 anonim ***** válasza:
28%
#12 de gyerektelen alfát már nem tudtál bezsebelni, mint korábban :)
2020. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó ez talált. D
2020. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
Elenyésző, mivel úgy is azt nézik és látják ami a nő két szép lába közt található
2020. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
38%

"de gyerektelen alfát már nem tudtál bezsebelni, mint korábban :)"


Miért is akartam volna gyerektelen alfát? Gyerekekkel dolgozom, imádom őket, nekem is van, a férjemét is szeretem. Nálam kimondottam előny volt, hogy neki is van, a lányaink egyidősek, tehát sokkal könnyebb így, mint egy "én aztán nem fogom más kölkét nevelni fazonnal". 10 éve vagyunk együtt, tehát az idő igazolta, hogy mindkettőnknek jó választás volt. De ti nyugodtan bizonygassátok, hogy nekem milyen rossz. Csakhogy én skalpokat, alfahímeket gyűjtöttem korábban sem, nekem a minőségi kapcsolat számít.

2020. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
36%
#17 kifogás, kifogás, kifogás -.-" Bizonygathatsz magadnak napestig, de be kell látnod, hogy a gyerek után le kellett hoznod az igényeidet az égből a földre...
2020. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes válaszok.Az egyik barátom mindig ezt hangoztatta hogy soha de soha nem jönne össze gyerekes nővel amúgy egy intelligens tanult ember aztán pont egy olyan nőbe szeretett bele akinek már volt egy gyereke és aki azóta a felesége és már van egy közös is.Tehát nem tudom hogy a szerelem felülirhatja az elhatározást?Egy normális nő pedig nem jön össze olyan alfahimnek gondolom magam férfiakkal akik nem fogadják el a gyermeküket szerintem.
2020. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdező!


Mint látod, a válasz nem elsősorban korfüggő, hanem annak kérdése, hogy az illető mennyire képes elköteleződni egy intim kapcsolatban. Amennyiben valaki érzelmileg érett, felnőtt személy, képes elfogadni azt, hogy a másiknak, akit választott, már gyermeke van.


Ha szeretek valakit, el tudom fogadni azt, aki és ami -mint pl. a hobbijai- hozzá tartozik. Jelen esetben a gyerekét. Ha a nem tőlem származó gyermeket szeretet- és felelősségteljesen neveli, valószínűleg a közöset is úgy fogja, nemdebár?


Persze az ilyen magas fokú érzelmi érettség a férfi felé annak harmincas éveiben nem lehet követelmény, és később sem okvetlenül az. Nem is baj, ha az érzelmileg értelenek egyedül maradnak. Nem kötelező ám mindenkinek átadni a mintáit, kulturális mémjeit.

2020. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!