Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatból fogant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatból fogant gyerek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy nős, gyerekes férfi volt a szeretőm hónapokig, és most kiderült hogy terhes vagyok tőle. Ő tovább akarja folytatni a kapcsolatot, de válni nem akar, továbbra is titkolózni akar. A gyerekemnek joga van az apjához, mit tegyek, bele menjek-e?

Ha nem megyek bele, és mondjuk kitálalok a feleségének, biztos hogy nem akar majd velem is maradni, és akkor lehet a gyerek se kell majd neki.


2018. okt. 19. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem kamu, mondhatjuk, így jártál.


Annyi férfi van. Ennyire nem becsülod magad? Másé kell?

2018. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Ő már a kapcsolatunk elején kijelentette, nem fog elválni, tehát semmi ilyen nincs benne. Nem csináltattam fel magam, és szeretnék a fő kérdésemre kapni választ.
2018. okt. 19. 09:42
 3/72 anonim ***** válasza:
99%

A leírásod alapján ezek a lehetőségek :


1. Nem tartod meg a gyereket.

2. Megtartod, folytatod a kapcsolatot, és gyanítom, akkoe anyagilag támogatva lesztek.

3. Kitálalsz a feleségének.

A harmadiknak több kimenetele lehet. Ha a feleség nagyban függ a férjétől, akkor nem 100%, hogy elválnak, de lehet elválnak. Viszont biztosra veheted, hogy egy ilyen akció után, nem fogsz neki kelleni, és a gyerek sem.

2018. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
72%
Menj abortuszra. Ha megtartod a gyereket, akkor mindenki életét tönkre vágod, bele értve a sajátodat, a gyerekedét és a férfi másik gyerekéét is. Nem kellene.
2018. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy ha kitálalok, nem marad velem, ezt tudom.

Amikor összejöttünk még nekem is volt kapcsolatom, akkor úgy egyeztünk meg, ha bármelyikőnk lebukik otthon akkor felszívódunk, és rendbe hozzuk otthon a dolgokat. Ő biztos nem válna, és a feleség sem hiszem, de ezt nem tudom.

2018. okt. 19. 09:47
 6/72 anonim válasza:
79%

Ez sajnos elég szomorú történet. :( gyakorlatilag az lenne a “legjobb”, ha elvetetnèd a gyereket ès befejeznètek a kapcsolatot. Gondold magad a felesèg helyèbe. Bennem egy világ omlana össze... :(

Màsfelől viszont miért lenne a Ti életetek kevèsbè fontos?! Képtelen lennèk elvetetni a babàmat... de tèny, hogy amit csináltatok, gusztustalan. Nem tudom, mit tennèk...

2018. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim válasza:
55%
Jól írták: egy ribizli vagy! Nézz már magadba. Hihetetlen számomra ha volt kapcsolatod, h mehettél ebbe bele? Főleg nős+gyerekek. Edd meg amit főztél. Én a helyedben nagyon szégyelném magam... Erre volt eszed old meg valahogy.
2018. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
96%

Te szeretnéd ezt a gyereket?

Fel tudod nevelni egyedül?

Akkor is menni fog, ha egy forintot nem kapsz apukától?


Ha ezekre igen a válasz, akkor tartsd meg. Ha bármelyikre is nem, akkor nem érdemes, bármilyen kegyetlennek is hangozzék.


Hogy a kapcsolat folytatódik-e a jövőben, az mindettől független.

2018. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Miért lenne bátorság kérdése hogy kitálalok-e a felségnek vagy sem? Ha elmesélek neki mindent, attól nem lesz velem a férje, és emellett fájdalmat is okoznék neki, a gyerekekről nem is beszélve! Ez nem bátorság kérdése.
2018. okt. 19. 10:10
 10/72 anonim válasza:
81%
Nős férfi akinek gyereke is van! Az ilyen embertől szimplán undorodom! Az nem jutott eszedbe ha mondjuk a te veled tette volna ezt a férjed?
2018. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!