Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 éves férfiak hány százalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 éves férfiak hány százalékánál kizáró ok egy előző kapcsolatból származó gyerek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 17:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%
Bár még közel sem vagyok 30, de nekem kizáró ok lenne. Minden esetben. Nem vágyom más gyerekét dédelgetni. Nem tudnám elfogadni sajátomként és tudom ,hogy viszont a potenciális páromnak fontos lenne (nyilván) a saját gyerek és emiatt igazodni kellene hozzá. Ez megint csak nem a legjobb felállás számomra. Szóval a válasz egyértelműen az, hogy kizáró ok.
2020. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%

Te tényleg férfi vagy?

Állandóan nőies kérdéseid vannak.


Vagy netán meleg vagy, mert akkor minden kérdésed érthető.

2020. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem ilyen egyszerű, hogy érzelmi inteligencia. Blablabla. Aki elhagyja a nőjét, egy kisgyermekkel, az egy tróger. De már akkor is tróger volt mikor összejöttek. A nő képes volt összejönni, lefeküdni gyereket szülni egy trógernak. A gyermek lehet az apjára fog hasonlítani jellemben. Most én kínlódjak egy vadparaszt hülyegyerekével kamaszkorában is? Hát köszönöm nem. Ha egy rendes embertől van a gyerek, csak mondjuk megözvegyült a nő, az más. Akkor semmi akadálya.
2020. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Na, összegyűltek a tökéletes nővel tökéletes párkapcsolatban élő férfiak, akik sosem fognak elválni, mert ők különbek. Igaz, tartós párkacsolatuk még nem volt, ők tudják, hogy velük ez nem történhet meg.
2020. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
20%
Tehát elvált szülők gyereke=vadparaszt hülyegyerek. A saját gyereked is az lesz, ha esetleg elhagy a feleséged?
2020. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
10%
#24 már megint magadból indultál ki...
2020. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
9%
A vadparasztot az apára írtam. És igen az wlvált szülők gyermekei általában deviánsabbak lesznek. Ezen egy mostohaapa csak ront.
2020. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
46%
Max igénytelenek viselik el.
2020. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!