Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Az alábbiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az alábbiak közül melyek a kizáró okok egy lánynál?

Figyelt kérdés

Láttam mostanában egy pár ilyen kérdést, gondoltam, felteszem a saját verziómat én is.


1. Nem tud főzni, és nem is szeretne. Azért nem hal éhen, összedob valami nagyon egyszerűt, de nehezebb/össztettebb ételeket nem is szeretne megtanulni elkészíteni. Minden más házimunkát megcsinál, mos, takarít, mosogat, de nem főz.

2. Nagyon szereti a macskákat, heti 1-2-szer a cicájával alszik.

3. Vannak tetkói.

4. Vannak piercingjei (köldök, orr, helix, 3-3 fülbevaló, de a fülébe szeretne még párat).

5. Színes haja van.

6. Nagyon kicsi a melle.

7. Nagyon kevés tapasztalata van a szexben.

8. Nem szeretne esküvőt.

9. Nem szeretne gyereket.

10. Szokott sminkelni. Vagy teljesen smink nélkül van (ez a gyakoribb verzió), vagy ha sminkel, akkor nem nude sminket csinál, tehát látszik, hogy van rajta smink, de ért hozzá, szépen van megcsinálva.

11. Régebben vagdosta a combját, ami azóta nagyjából begyógyult, de látszik. Már nem csinál ilyet, és szeretne rá tetkót, hogy elfedje.



2020. márc. 31. 20:23
1 2 3
 1/29 opened paradise ***** válasza:
59%

Én szeretek főzni.

Inkább kutyás vagyok, de nem baj.

3,4,5 pont, hogy pozitív nálam:D

6 nem baj.

7 valahol jó is, ha nem akarja majd utána "kiélni" magát.

A 8 zavarna. Miért?

9 nem baj.

10 nem baj.

11 sajnálnám, de mindenkinek van múltja.


Nálam csak a 8 lenne baj.

2020. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

5. - Ha ez feminizmussal vagy feltűnési viszketegséggel jár együtt akkor kuka.


9. - Szeretnék gyereket, szóval ez kizáró ok.


10. - Inkább ne sminkeljen ha lehet választani.


11. - Ne szeressen rá tetkót, fogadja el magát úgy ahogy van, én is így teszek.

2020. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%

1. Nem.

2. Nem.

3. Nem.

4. Nem, bár nekem az orr már túlzás és nem tetszik.

5. Nem.

6. Nem.

7. Nem, nekem sincs sok. Rengeteg olyan van amit még ki sem próbáltam.

8. Én szeretnék, szóval ez már igen, de főként a lagzi és az élmény miatt.

9. Ez is igen, mert én szeretnék azt hiszem.

10. Nem.

11. Nem.

2020. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
Egyik sem kizáró.
2020. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Noren1989 ***** válasza:
54%

Végigpörgettem...

nos, egyik sem kizáró.


Tetkó, pc, kis mell, szines haj -> még fel is izgat.

Főzés, esküvő, gyerek, smink, vágások ->ambivalens.


A macska külön jó pont, de elvárás, hogy az enyémmel is kijöjjön.!!

2020. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
29%

Kizáró okok: 2,4,7,11. pontok kizáró okok nálam.


Indokok: 2-es pontra. Önmagában az állatokkal nincsen bajom, de a véleményem az, hogy minden állatnak megvan a maga helye. Egy állatnak nem az ágyban a helye. Ha panelban laknék így lenne a macskának kijelölt alvó helye, kertesháznál értelemszerűen udvar. Rendkívüli esetben értsd: vihar, hóvihar, szélhivar, tartós hideg a panelban felvetett pont lépne életbe.


4. pont: Emberek vagyunk nem állatok. Pirszingből 3 fajta jön be: nyelv, köldök, orr pirszing. Ezekhez lehet kiegészítésnek egy kisebb fülbevaló. Nem 3-4 és nem több pirszing meg fülbevaló.


7. pont: Mivel nem vagyok szerzetes, Te se légy az! Nem tudom az érintett hölgynek hány partnere volt, de nem is akarom nyilvánosságra verni, ha akarod privát üzenetben oszd meg légy szíves. [Köszönöm] Azért legyen túl pár pasin.


11. pont: Zavar, mert a problémákat nem helyén való módon kezelte. A tetoválással a múlt sebeinek eltüntetése olyan, mint a gondok szőnyeg alá söprése. Nálam kizáró ok.

2020. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
"Fiú" már nem vagyok 33 évesen, de szeretem a zenét és a művészeket, szóval az extrémebb külső nem zavarna, sőt, van , hogy pont, hogy bejön.Nekem sincs tapasztalatom a szexben, főzni sem tudok. Én szeretnék maaaajd egyszer valamikor esküvőt és gyereket, de ezen nem a kapcsolat elején fogok agyalni. Szóval nélam talán a 8. 9. kizáró ok lehet, vagy a 11 ha az idegrendszere labilis. (ha teljesen a múlté, akkor nem kizáró ok)
2020. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
A 2-es pontnál rezeg csak a léc...
2020. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
A 2,3,4 külön-külön nagyon gáz, együttesen egy nőben pedig ez a három már biztosan kizáró ok volna számomra, ezt a kombinációt még egyébként szuper pozitív tulajdonságokkal vagy külsővel sem lehet ellensúlyozni. A többi elmegy, nem feltétlenül probléma.
2020. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
58%
5,9kizáró ok a tobbi tetszik.
2020. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!