Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Az alábbiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az alábbiak közül melyek a kizáró okok egy lánynál?

Figyelt kérdés

Láttam mostanában egy pár ilyen kérdést, gondoltam, felteszem a saját verziómat én is.


1. Nem tud főzni, és nem is szeretne. Azért nem hal éhen, összedob valami nagyon egyszerűt, de nehezebb/össztettebb ételeket nem is szeretne megtanulni elkészíteni. Minden más házimunkát megcsinál, mos, takarít, mosogat, de nem főz.

2. Nagyon szereti a macskákat, heti 1-2-szer a cicájával alszik.

3. Vannak tetkói.

4. Vannak piercingjei (köldök, orr, helix, 3-3 fülbevaló, de a fülébe szeretne még párat).

5. Színes haja van.

6. Nagyon kicsi a melle.

7. Nagyon kevés tapasztalata van a szexben.

8. Nem szeretne esküvőt.

9. Nem szeretne gyereket.

10. Szokott sminkelni. Vagy teljesen smink nélkül van (ez a gyakoribb verzió), vagy ha sminkel, akkor nem nude sminket csinál, tehát látszik, hogy van rajta smink, de ért hozzá, szépen van megcsinálva.

11. Régebben vagdosta a combját, ami azóta nagyjából begyógyult, de látszik. Már nem csinál ilyet, és szeretne rá tetkót, hogy elfedje.



2020. márc. 31. 20:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

1. Nincs ezzel baj, megértem.

2. Én is.

3-4-5 és 10-11. Nem kizáró ok, de ezekért én nem rajongok, és amíg létezik szolidabb felhozatal, nem őt fogom választani... Meg aztán nem mindegy, hogy az a tetkó egy három centis pillangó, vagy úgy televarratta magát, hogy azt nem mondod meg fehér vagy néger ember van alatta.

6. Sokáig vézna gyerek voltam, nem én leszek, aki a másik teltségét, illetve annak hiányát kritizálni kezdi... bár jobban örülnék, ha nagyobb lenne.

7. Ez egyáltalán nem gond.

8. Hasonló világnézetem van nekem is, nem szokásom elismerni bármiféle felsőbb hatalmakat és papírjait.

9. Egyfelől megértem a dolgot, másfelől azért én vágynék gyerekre, de nem mindenáron.

2020. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem tűnik érett személyiségnek.


A 7. pont elég nagy hátrány. Még ha tökéletes élményt is nyújtok, az igényei lehet hogy csak egy év elteltével fognak benne körvonalazódni. Vagyis egészen addig nem tudta mit akar.


A sok tetkó és piercing számomra természetellenes. A vagdosással és színes hajjal együtt hedonista személyiségre utal. Valószínűleg gyengébb nálam, ami katasztrofális kapcsolatot eredményezne, mert én gyenge vagyok. Sehová sem haladnánk.

2020. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se lenne kizáró.

Bár a 2 és a 10 annyira nem jön be. Nem igazán szeretem a macskákat. De ha meg tudja velem szerettetni a kis bundását, akkor talán nem lenne vele baj max én is szeretnék vele játszani.

A smink se nagyon jön be.

Szóval ez a kettő amibe bele tudnék kötni, de nem kizáró. Viszont van pár ami esetleg szimpi is lenne.

2020. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

1, 5, 9,

32F

2020. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%

Egyik sem kizáró ok.

Az elsőre majd megtanítanám, vagy közösen megtanulnánk. Itt inkább az lenne kizáró ok, ha hajlandóság sem lenne benne a téma iránt.

Nekem is van macskám, nicns semmi bajom velük, bár nem aludné ksoha macskával.

3-4: ha igényesen vannak megcsinálva ez sem nagy gond. Viszont a tucat, elb**szott tetkók nagyon gázak, ahogy az összevissza indokolatlanul lévő piercingek is.

7: ez kifejezetten jó, legalább jelzi, hogy (valószínűleg), nem egy könnyen kapható ribizli... manapság igencsak ritka az ilyen.

8-9: én sem szeretném egyiket sem.

11: kicsit necces a dolog, ha tényleg gyógyult akkor elfogadnám ezt is.

2020. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A 9-es. Hacsak idővel ez nem változik meg.
2020. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
36%

Egyes görény férfiaknak nagyon is számít a főzni tudás. Azoknak akik még egy vajas kenyeret se tudnak megkenni maguktól.

Ja és ezt a másik szemébe mondani!! Az ilyennek remélem nem ál fel a ... és a nők messziŕől elkerülik!! Szégyentelen gyáva nyúl!!

2020. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

1. Nem érdekel. Akkor főzök én vagy rendelünk kaját.

2. A macskákkal nincs semmi bajom. Illetve alvásban nem zavar annyira mint pl egy kutya szóval...

3. A tetkókat nagyon nem szeretem... Ez van néha hogy kizáró ok is nálam. Talán valami nagyon picit még elviselnék de... Húzom rá a számat de rendesen...

4. Instant kizáró ok ez! Természetes állapotban szeretem a nőket nem azt aki tele van "acélpattanásokkal"

5. Hát ez is lehet kizáró ok. Max csak valami nagyon pici szín. De ha hupilila zöld kék na az nagyon nem.

6. Ezt még talán elviselem ha más tulajdonságokkal kompenzálja. Ez nem szokott kizáró ok lenni.

7. Ezt könnyű bepótolni... Abszolút nem zavar.

8. Nem gond én sem nagyon.

9. EZ AZONNALI KIZÁRÓ OK! Nagy ívben elkerülöm az ilyen nőket. Még ha full extrás nőről lenne szó akkor sem érdekelne.

10. Teljesen mind1 ez nekem

11. Kizáró ok.


Igazából az a bajom a listával hogy én egy olyan férfi vagyok aki a természetes nőket szereti.


Tehát ezt szeretném nagyon röviden:

-legyen természetes

-akarjon családot


Minden tetkó pirszing meg egyéb nálam csak növeli a kizárás esélyét...


30f

2020. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

1.mivel szeretnék családot ezért hasznos lenne, de nem kizáró ok

2.szeretem az állatokat, a macskákat is,de aludni nem tudnék vele (allergia)

3.nem rajongok a tetkókért, nem tudom mennyi van és hol,milyen nagyok, ezért nem tudom

4.1-2 piercing nem baj,de több azért már szerintem zavarna

5.nem baj

6.nem baj

7.nem baj, szerzünk együtt :D

8.én szeretnék esküvőt

9.családot is szeretnék gyerekekkel

10.lényegtelen

11.testvérem a kezét vagdosta, nem szép,de nem is lenne kizáró ok

2020. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!