Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynál kizáró ok az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynál kizáró ok az ha egy fiúnak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Főleg olyan lányokra gondolok akiknek volt már.


Eddig szinte csak interneten ismerkedtem. Egy még egy lányt sem tudtam megismerni akivel összeilletünk volna és komoly kapcsolatot szeretett volna. Szex jött már össze több is. Emiatt nem hinném hogy annyira a kinézetem lenne az oka. Viszont volt olyan lány aki szóvá tette azt hogy velem nem lehet beszélgetni. Ami részben igaz, mert eléggé csendes, és zárkózott vagyok, de ha valakit megismerek, megszeretek, és van téma akkor tudok beszédes is lenni, de tény hogy nem vagyok közvetlen. És talán ez az oka hogy nem volt még eddig barátnőm. Bár ha nem lenne net akkor valószínüleg még nem is szexeltem volna, élőben nem tudtam volna összehozni, neten valamivel könnyebb.

De ez hogy én nem vagyok közvetlen és barátnőm sem volt ez a lányoknak taszító?

23-24-25 éves fiúk esetére gondolok.


2020. jan. 29. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25 felett az. Ott valami gyíkja van.
2020. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"23-24-25 éves fiúk esetére gondolok."

Az a gáz hogy ha valaki ennyi idősen csak fiúnak hiszi magát. Max 21-22 ami még nagyon fiús kor. De onnantól lehetne kicsit tudatosabb gondolkodású is az emberfia.

Főleg ami a kommunikációt illeti.

27F

2020. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam az.
2020. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kell hazudni, hogy volt már pár csajod. Ennyi.
2020. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2020. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!